Polska

mytaxi wystartowało w Katowicach, do końca kwietnia kursy taksówkami 50% taniej

Grzegorz Ułan
mytaxi wystartowało w Katowicach, do końca kwietnia kursy taksówkami 50% taniej
6

Po Warszawie, Krakowie i Trójmieście przyszedł czas na debiut mytaxi w Katowicach i w pozostałych miastach konurbacji śląskiej. Z okazji premiery w tej lokalizacji pasażerowie wybierający kursy z mytaxi zapłacą połowę mniej aż do końca kwietnia.

Już na start mytaxi chce wyróżnić się na tle konkurencji i objęło pierwszą strefą nie tylko Katowice, ale i ościenne miasta: Mikołów, Tychy, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice i Rudę Śląską. Tak więc kursy pomiędzy tymi lokalizacjami będą zawsze liczone według 1 taryfy. Z kolei poza tą strefą będą obowiązywały stawki ryczałtowe, które obejmą kursy do takich miejscowości jak Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze i Gliwice, Oświęcim, a także na lotniska w Pyrzowicach i Balicach.

Na początek na Śląskie ulice wyjedzie 150 taksówek pod banderą mytaxi. Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce:

Planujemy dwukrotnie powiększyć liczbę kierowców mytaxi na Śląsku w ciągu kolejnych dwóch miesięcy, by jeszcze bardziej zwiększyć dostępność mytaxi w tym regionie. Nasze doświadczenia z innych miast pokazują nam, że w trakcie pierwszych tygodni od oficjalnego startu w nowym mieście liczba kierowców, którzy chcą dołączyć do mytaxi stale rośnie. Kierowcom oferujemy preferencyjne warunki przystąpienia, m.in. zwolnienie z prowizji przez najbliższe pół roku i premię za aktywność w postaci kart paliwowych. Przygotowaliśmy również promocję dla mieszkańców miast konurbacji śląskiej, dzięki której do końca kwietnia każdy kurs z płatnością przez aplikację będzie o połowę tańszy.

Promocja 50% taniej działa poprzez opcję w aplikacji mobilnej „Płać przez Aplikację”. W konurbacji śląskiej promocja potrwa do 30 kwietnia. Aby z niej skorzystać należy:

  • pobrać bezpłatną aplikację mytaxi na iOS lub Android,
  • zarejestrować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard, AMEX lub konto PayPal,
  • zamówić taksówkę wybierając opcję „Płać przez Aplikację”.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu