Świat

Myspace vs Facebook 72:33

GM
Grzegorz Marczak
5

Facebook ewidentnie dominuje w mediach, cokolwiek zrobi ten serwis społecznościowy jest natychmiast opisane we wszystkiego rodzaju blogach, serwisach i prasie. Tymczasem Myspace dzięki swoim całkiem trafnym decyzjom ciągle zyskuje użytkowników. Ostatnia współpraca z Skype, AOL oraz przyłączenie do p...

Facebook ewidentnie dominuje w mediach, cokolwiek zrobi ten serwis społecznościowy jest natychmiast opisane we wszystkiego rodzaju blogach, serwisach i prasie. Tymczasem Myspace dzięki swoim całkiem trafnym decyzjom ciągle zyskuje użytkowników. Ostatnia współpraca z Skype, AOL oraz przyłączenie do platformy google Open Social przynosi dobre efekty.

Jak podaje comScore MySpace zyskał kolejne 3,5 miliona unikalnych użytkowników w Październiku tego roku osiągają w sumie 72 miliony UU. Facebook oczywiście również urósł i to aż o 8 procent - jego całkowity wynik jest jednak nadal bardzo daleki od konkurenta ponieważ wynosi 33 miliony UU.

Jak widać Myspace cały czas utrzymuje bardzo duży dystans w stosunku do Facebook jednocześnie pozyskując nowych użytkowników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: