Świat

Microsoft zbuduje konkurencje dla Flickr?

GM
Grzegorz Marczak
12

Microsoft nie ukrywa już, że będzie tworzyć konkurencje dla serwisów takich jak Flickr (zbieranie zdjęć, galerie itp), co ciekawe nie tylko Flickr staje się celem MS ale również youtube. Wszystkich tych inoformacji można było dowiedzieć sie z jednego drobnego ogłoszenia o prace jakie pojawiło...

Microsoft nie ukrywa już, że będzie tworzyć konkurencje dla serwisów takich jak Flickr (zbieranie zdjęć, galerie itp), co ciekawe nie tylko Flickr staje się celem MS ale również youtube.

Wszystkich tych inoformacji można było dowiedzieć sie z jednego drobnego ogłoszenia o prace jakie pojawiło się na stronach microsoftu.

Come make Windows Live the best place to share your digital memories! Heard of Flickr? YouTube? How about. Mac? This role will work across the new Windows Live division with teams like Spaces, SkyDrive, Messenger and Hotmail to construct a winning strategy for Microsoft in photo and video sharing...

Czyli w skrócie MS poszukuje Program Managera to zespołu, który będzie tworzył foto i video serwisy. Co ciekawe już w ogłoszeniu MS podaje w kogo będzie "celować" swoimi nowymi produktami i jakie są ich plany.

W niektórych miejscach można przeczytać dość sceptyczne opinie na temat tego czy potrzebny jest nam kolejny serwis typu flickr czy youtube.

Oczywiście w chwili obecnej nieco trudno jest wyobrazić sobie aby MS nas czym zaskoczył i zrobił coś naprawdę nowatorskiego, z drugiej strony patrząc, mają pieniądze i zasoby więc czemu nie spróbować?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu