Telefony

MyPhone też był na CES i zapowiada nowa serię telefonów

Jakub Szczęsny
MyPhone też był na CES i zapowiada nowa serię telefonów
37

Jesteśmy świeżo po CES w Las Vegas. Wrocławianie z myPhone nie odpuścili tej imprezy i wyjechali do Stanów ze swoimi skądinąd bardzo dobrymi propozycjami, atakując teraz półkę średnią - wyższą. Po udanym średniaku, Luna czas na nową rodzinę urządzeń z Polski - Infinity. Ma być naprawdę bogato, z sen...

Jesteśmy świeżo po CES w Las Vegas. Wrocławianie z myPhone nie odpuścili tej imprezy i wyjechali do Stanów ze swoimi skądinąd bardzo dobrymi propozycjami, atakując teraz półkę średnią - wyższą. Po udanym średniaku, Luna czas na nową rodzinę urządzeń z Polski - Infinity. Ma być naprawdę bogato, z sensem i relatywnie tanio.

Infinity objawi się nam jako seria trzech smartfonów z ekranami o przekątnej 4,7 oraz 5 cali. myPhone zaczyna atakować także rynek urządzeń wyposażonych w moduły LTE - te trafią i do większej i do mniejszej wersji Infinity. Przy czym 5-calowiec będzie sprzedawany jedynie w wariancie z łącznością 4G.

Urządzenia te wystartują na rynku wraz z procesorem MediaTek - w wariancie czterech i ośmiu rdzeni. Większą ich ilość otrzyma mniejszy Infinity, wyposażony w łączność 3G. Modele z LTE będą pracować na czterordzeniowych procesorach? Dużo? Mało? MyPhone zdążył już pokazać, że jest to wystarczająca ich ilość.

Nadchodzące urządzenia będą nastawione na dobrą jakość mobilnej fotografii - o ile Luna radziła sobie jedynie średnio, tutaj ma być już bardzo dobrze, choć nie spodziewam się tutaj zdjęć pokroju Lumii 930, czy Samsunga Galaxy S5. Z pomocą przyjdą tutaj matryce BSI Sony, które w dodatku przyniosą możliwość interpolowania ujęć do wyższej nieco rozdzielczości.

Niestety, nie znamy szerszych szczegółów specyfikacji technicznej. Zapowiada się jednak naprawdę ciekawie. Głównie dlatego, że będą to właściwie pierwsze tego typu urządzenia w Polsce atakujące rynek mocnych średniaków. Zapewne pamiętacie, że byłem właściwie zachwycony smartfonem Luna, który rzadko kiedy zdradzał oznaki bycia "polskim i gorszym" urządzeniem. Producent utrzymuje ponadto, iż te telefony mają być eleganckie i wytrzymalsze dzięki szkłu Gorilla Glass 3. Więcej szczegółów niebawem!

Grafika: myPhone, własne

Źródło: myPhone

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu