Ciekawostki technologiczne

Zajmujesz się grafiką, animacjami lub wideo? Możesz wygrać mnóstwo kasy

Błażej Wojciechowski
Zajmujesz się grafiką, animacjami lub wideo? Możesz wygrać mnóstwo kasy
0

MSI ogłosiło konkurs dla twórców MSI Creator Awards 2023. Zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 70 tysięcy dolarów!

Kategorie i nagroda. Do zgarnięcia kupa kasy!

MSI ogłosiło konkurs MSI Creator Awards 2023, który obejmuje trzy odrębne kategorie:

  • projektowanie graficzne;
  • animacja 2D/3D;
  • film.

Uczestnicy każdej z nich będą rywalizować na globalnej scenie, a najlepsi mają szansę na szereg nagród, których łączna wartość wynosi 70 tysięcy dolarów amerykańskich, czyli ponad 293 tysiące złotych. Co można wygrać? MSI przewidziało pieniężne nagrody w wysokości 4 tysięcy dolarów amerykańskich, najnowocześniejszy laptop MSI zaprojektowany specjalnie do tworzenia treści oraz luksusową wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX o wartości ponad 5 tysięcy dolarów.

Jaki jest cel tego konkursu?

Globalny konkurs MSI ma na celu zaprezentowanie wyjątkowych dzieł utalentowanych twórców z całego świata i wspieranie ich w przyszłych przedsięwzięciach poprzez dostarczanie najnowszych technologii w laptopach MSI. Zwycięzcy konkursu otrzymają szeroką międzynarodową ekspozycję na Adobe MAX, stronie internetowej MSI i platformach społecznościowych, a także potencjalną możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

MSI Creator Awards 2023 wyróżnia najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych twórców we wcześniej wspomnianych trzech kategoriach. W ubiegłym roku do konkursu wpłynęły tysiące imponujących dzieł, a na swoje ulubione zagłosowało ponad dziesięć tysięcy osób. Wśród laureatów zeszłorocznej edycji MSI Creator Awards znalazło się nawet dwoje Polaków.

Byli to Jakub, który został wyróżniony w kategorii projektowanie graficzne, oraz Agnieszka, święcąca triumfy w kategorii grafiki trójwymiarowej. W tym roku MSI dodało jeszcze jedną nagrodę, która jest wybierana w obrębie kraju, co oznacza, że szanse na wygraną są jeszcze większe.

Czym wyróżnia się tegoroczna edycja?

Główną wartością tegorocznego konkursu MSI Creator Awards jest „Wyobraźnia napędza twórców”. Konkurs koncentruje się wokół radości życia, rzucając wyzwanie twórcom, by przekazali swoją wizję poprzez sztukę cyfrową. Konkurs jest otwarty dla wszystkich twórców z całego świata, a zgłoszenia będą przyjmowane od 20 kwietnia do 20 lipca 2023 roku. Jeśli chcecie spróbować swoich sił, dać ponieść się wyobraźni oraz kreatywności i spróbować sięgnąć po lukratywne nagrody oraz szansę na owocną współpracę, możecie to zrobić. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

MSI Creator Awards zapewnia twórcom platformę do zaprezentowania swojego talentu i umiejętności. Konkurs łączy estetykę z najnowszą technologią, jak ta stosowana w laptopach MSI, która zapewnia niezawodne i rozbudowane możliwości. Zwycięzcy MSI Creator Awards zostaną ogłoszeni w sierpniu 2023 roku.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu