Motorola

Motorala Moto G7 Play. Znamy nowe szczegóły!

Piotr Kurek
Motorala Moto G7 Play. Znamy nowe szczegóły!
10

Motorola Moto G7 oraz G7 Plus to dwa telefony, które zadebiutują w pierwszym kwartale przyszłego roku. Do tej pary dołączy G7 Play, który według najnowszych doniesień wygląda inaczej niż jego bracia.

W zeszłym tygodniu Albert prezentował Wam dwa nowe telefony od Motoroli (a konkretniej od Lenovo), które mają zadebiutować już za kilka miesięcy. Moto G7 i G7 Plus pojawiły się na grafikach dla prasy i przyciągają wzrok swoim sposobem na niesławnego notcha — nowy model telefonu, w obu wariantach, wykorzystuje wcięcie nazywane potocznie łezką. Do tej pary dołączyć ma jeszcze jeden smartfon — Motorola Moto G7 Play, który w odróżnieniu od swoich braci wyglądem przypomina tegoroczną wersję Motorola One, niż wspomniane wyżej G7 i G7 Plus.

Zobacz też: Wszystko o Motorolach Moto G7: Plus, Play, Power. Szykują się hity

Jak podaje portal Ars Technica za Droid Life, nowa Moto G7 Play trafiła właśnie do certyfikacji w FCC (Federalnej Komisji Łączności), która ignorując prośby o zachowanie poufności przekazanych danych udostępniła do sieci zdjęcia oraz część dokumentów odnośnie wspomnianego modelu nadchodzącego smartfona. Ze zdjęć i skanów instrukcji możemy poznać jego wygląd oraz znajdujące się wewnątrz podzespoły.

Motorola Moto G7 Play z mocniejszym układem i słabszą baterią

Na pierwszy rzut oka rzuca się mocniejszy układ. W modelu Moto G7 Play zastosowany został Snapdragon 632 (8x 1.8GHz Kryo 250) z grafiką Adreno 506. Niemiłą niespodzianką jest natomiast zastosowana bateria. G6 Play mógł pochwalić się akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Tym razem zdecydowano się na znacznie słabsze rozwiązanie — zdjęcia wskazują na 2820 mAh.

Moto G7 Play wyglądem bardziej przypomina Motorola One, niż pozostałe modele G7

Wygląd nowego G7 Play również zaskakuje. Jeśli wierzyć zdjęciom udostępnionym przez FCC, jego obudowa zbliżona jest bardziej do Motoroli One, niż do braci z linii G7. Na froncie mamy zaokrąglony ekran z klasycznym notchem wyposażonym w głośnik, aparat fotograficzny oraz lampę. Z tyłu znany już układ — czytnik linii papilarnych oraz umieszczony na okręgu  pojedynczy obiektyw wraz z lampą. Telefon wyposażony jest w złącze USB-C oraz nie zrezygnowano w nim z wejścia słuchawkowego.

Źródło: Ars Technica i Droid Life

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu