Mobile

Moto G4 i G4 Plus oficjalnie w Polsce w niezłych cenach. Dołączają do nich Lenovo K5 i K5+

Tomasz Popielarczyk
Moto G4 i G4 Plus oficjalnie w Polsce w niezłych cenach. Dołączają do nich Lenovo K5 i K5+
43

Wczoraj pisałem o oficjalnej premierze smartfonów Moto G4. Dziś urządzenia zostały zapowiedziane również w Polsce.

O Moto G4 i G4 Plus pisałem już w dość wyczerpujący sposób wczoraj. Smartfony zostały bowiem pierwszy raz zaprezentowane w Indiach. Na dzisiejszej konferencji w Warszawie zapowiedziano ich Polski debiut. A to nie wszystko, bo Lenovo po raz pierwszy będzie również nad Wisłą sprzedawać telefony pod swoją własną marką. Pokłosiem tego jest premiera smartfonów K5 i K5+. Te mają być adresowane do klientów masowych. Nie uświadczymy zatem tutaj czystego Androida - zamiast niego zastosowanie znajdzie nakładka graficzna i szereg dodatkowych aplikacji od Lenovo. Smartfony mają mieć też częściowo metalowe obudowy. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na zdjęciach.

Ceny Moto G4 i G4 Plus również są już znane. Pierwszy z nich będzie wyceniany na 1199 złotych, a drugi - na 1399 złotych. Aktualnie nie ma planów wprowadzenia do Polski modelu z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli natomiast chodzi o K5 i K5 Plus ceny, wyceniono je odpowiednio na: 999 zł i 1049 zł. Moje pierwsze wrażenia niebawem na Antywebie - bądźcie czujni.

Lenovo rozszerza też ofertę o nowe komputery: konwertowalny model YOGA 900S cechujący się grubością zaledwie 12,8 mm i wagą 999 gramów oraz gamingowy IdeaPad Y900 z mechaniczną klawiaturą i kartą GeForce GTX 980M. Dołącza do nich ponadto biznesowy tablet Tab 3 Business z 10-calowym ekranem Full HD i obudową odporną na kurz i zachlapanie. Firma obiecuje, że to nie koniec i w nadchodzących tygodniach zobaczymy kolejne nowości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileLenovoSmartfony