Startups

Monetto.pl tylko do 28 lutego

Grzegorz Marczak
Monetto.pl tylko do 28 lutego
27

Historia jednego z pierwszych serwisów z pożyczkami w internecie dobiega końca. W dniu dzisiejszym klienci serwisu monetto.pl otrzymali informację, że portal będzie działa tylko do 28 lutego. Użytkownicy którzy mają jeszcze nie spłacone pożyczki powinni sporządzić z pożyczkobiorcami aneks do umowy...

Historia jednego z pierwszych serwisów z pożyczkami w internecie dobiega końca. W dniu dzisiejszym klienci serwisu monetto.pl otrzymali informację, że portal będzie działa tylko do 28 lutego. Użytkownicy którzy mają jeszcze nie spłacone pożyczki powinni sporządzić z pożyczkobiorcami aneks do umowy i dalej radzić sobie samemu (w końcu umowa o pożyczkę jest cały czas obowiązująca). O powodach upadku Monetto możecie przeczytać w obszernej wypowiedz Łukasza Banach jaka była opublikowana na moim blogu.

Pełna informacja jaka trafiła do użytkowników:

"Szanowni Państwo, W związku z zamknięciem przez Prender Sp. z o.o. projektu Monetto.pl, informujemy, że serwis monetto.pl będzie aktywny do 28 lutego 2010 roku. W celu sprawnej realizacji spłaty rat pożyczek po tym terminie, sugerujemy podpisanie aneksu do obowiązujących umów pożyczkowych.

Zmiany wymagają jedynie dane rachunku, na który pożyczkobiorca powinien dokonywać spłat pożyczek, z obecnie obowiązującego rachunku Monetto.pl, bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy (Paragraf 3 ust. 4 umowy pożyczki). Aneks do umowy, podobnie jak umowa pożyczki, może zostać zawarty drogą elektroniczną.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wszystkie dotychczas zawarte umowy pożyczki są ważne a brak ich terminowej spłaty rodzi koszty określone w umowie oraz może być podstawą do wsz częcia procedury komorniczej.
Z poważaniem
Monetto.pl"

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

social lendingmonetto