Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Miniblog

Mobilna wersja Wirtualnej Polski w HTML5

GU
Grzegorz Ułan
2

Wirtualna Polska nie zwalnia tempa, po wczorajszej integracji z Facebookiem, dziś udostępniła mobilną stronę główną swojego portalu wykonaną w całości w technologii HTML5. Już po uruchomieniu, jeżeli wcześniej korzystaliście, odczujecie wizualnie różnicę w wyświetlaniu czy to obrazków z głównych...

Wirtualna Polska nie zwalnia tempa, po wczorajszej integracji z Facebookiem, dziś udostępniła mobilną stronę główną swojego portalu wykonaną w całości w technologii HTML5.

Już po uruchomieniu, jeżeli wcześniej korzystaliście, odczujecie wizualnie różnicę w wyświetlaniu czy to obrazków z głównych tematów czy materiałów video.

Na stronie głównej umieszczone są wszystkie najważniejsze działy, jak Wiadomości, Sport, Biznes, Technologie czy Motoryzacja, podzielone dodatkowo na szczegółowe zakładki. Po przejściu do źródłowych materiałów, strony wyświetlają się już normalnie. Z zyskanych informacji wynika jednak, że portal planuje wprowadzić tę technologię na wszystkich swoich stronach mobilnych w najbliższej przyszłości.

Ciekawie się zapowiada walka naszych dwóch największych portali w segmencie mobilnym. Osobiście podoba mi się, na chwilę obecną, mobilna wersja Onet.pl, gdzie wszystkie poszczególne materiały źródłowe możemy przeglądać w ładnej i przejrzystej formie, zintegrowanej wizualnie, z równie przyjazną już stroną główną.

Korzystacie z którejś z mobilnych wersji tych dwóch portali?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onet.plwp.plhtml5