Polska

Mini Seedcamp w Warszawie już w marcu !

GM
Grzegorz Marczak
7

W Warszawie będzie organizowane spotkanie z serii mini Seedcamp którego oficjalnymi partnerami będzie Agora oraz Aula Polska . 18 Marca w budynku Agory przy ul. Czerskiej 8/10 odbędzie się prezentacja 20 startupów z Polski i Europy (ciekawy jestem kto będzie nas reprezentował, mam paru swoich kandyd...

W Warszawie będzie organizowane spotkanie z serii mini Seedcamp którego oficjalnymi partnerami będzie Agora oraz Aula Polska . 18 Marca w budynku Agory przy ul. Czerskiej 8/10 odbędzie się prezentacja 20 startupów z Polski i Europy (ciekawy jestem kto będzie nas reprezentował, mam paru swoich kandydatów ale pewnie za bardzo zajęci są rozkręcaniem własnej firmy niż traceniem pokazami i spotkaniami).

Podczas Seedcampu w Warszawie odbędą się również sesje zamknięte gdzie przedstawiciele startupów dostaną feedback od tak zwanych mentorów czyli grupy składającej się z specjalistów do spraw marketingu, inwestorów, przedsiębiorców i ludzi związanych z branżą internetową.

To, że warto wystąpić z swoim projektem na takiej imprezie chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Z tego co zrozumiałem startupy które najlepiej wypadną podczas mini Seedcampu mogą liczyć na zaproszenie na Seedcamp Week do Londynu a to już spora impreza o której jest dość głośno w mediach na całym świecie. W zeszłym roku Polskę dzielnie reprezentowały serwisy szuku.pl i adtaily.com.

Swoje projekty można zgłaszać do 3 marca - więcej informacji na stronie mini seedcampu.

Myślę, że każdego kto interesuje się tym co dzieje się w internecie nie trzeba będzie namawiać na udział w imprezie - mam też nadzieję iż Polscy zapracowani startupowcy znajdą chwilę czasu aby pokazać się podczas tej imprezy (do czego gorąco zachęcam bo naprawdę warto i nawet jeśli się nie wygra to doświadczenia i kontakty będą bardzo cenne) i powalić na kolana konkurencję (czego im szczerze życzę).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu