8

Co za klimat! Co za zwiastun! Oto zapowiedź 2. sezonu MINDHUNTER!

Netflix kazał nam dość długo czekać na pierwszy zwiastun 2. sezonu Mindhunter i dopiero nieco ponad dwa tygodnie przed premierą opublikował pierwszy materiał wideo.

Netflix jest bardzo oszczędny, jeśli chodzi o promocję nowego, 2. sezonu Mindhunter, ale z drugiej strony czy możemy na to narzekać? Serial opiera się właśnie na tajemniczej aurze, która zdaje się nie opuściła Mindhuntera. Nadal będziemy wraz agentami Holdenem i Billem przemierzać Stany Zjednoczone odwiedzając wiezięnia i miejsca zbrodni. Zespół behawiorystyki poszerzy się na stałe o nowych członków, a w obsadzie znaleźli się nowi aktorzy. Jeden z nich, Damon Herriman, wcielił się w Charlesa Mansona (zagrał go też w najnowszym filmie Quentina Tarantino pt. Pewnego razu w… Hollywood, który lada moment wchodzi do kin).

Najważniejsze premiery sierpnia – co obejrzeć w przyszłym miesiącu?

Po obejrzeniu już dwóch materiałów wideo – jeden z nich był dostępny dla dziennikarzy w ramach jednej z akcji, gdy mogliśmy przygotować dla Was galerię kadrów z 2. sezonu Mindhuntera – mogę śmiało napisać, że nowa seria będzie nakręcona równie dobrze, co pierwsza, a przecież to połowa sukcesu tej produkcji. Oprócz świetnej historii, Netflix serwuje nam prawdziwą ucztę dla oczu i uszu. Dzięki jednemu z wywiadów wiemy, że 2. sezon będzie liczył dokłądnie 8 odcinków. Nie zostało to jeszcze potwierdzone przez Netflix, ale wiemy, że nowy sezon debiutuje na platformie 16 sierpnia.

Zwiastun 2. sezonu MINDHUNTER

Powyższy teaser zawiera sceny z 1. serii, ale nie brakuje ujęć z 2. sezonu. Widzimy w nich nowych bohaterów, wszystkiemu towarzyszy świetny kawałek, a na koniec dowiadujemy się, że nie wszystkich winnych uda się agentom złapać. Ale czy na pewno?

W drugim sezonie wystąpili między innymi Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones. Wśród reżyserów znów znalazł się David Fincher, a poza nim rolę tę pełnili także Andrew Dominik oraz Carl Franklin. Producentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen, Cean Chaffin, Charlize Theron, Beth Kono, Courtenay Miles.