Seriale

Co za klimat! Co za zwiastun! Oto zapowiedź 2. sezonu MINDHUNTER!

Konrad Kozłowski
8

Netflix kazał nam dość długo czekać na pierwszy zwiastun 2. sezonu Mindhunter i dopiero nieco ponad dwa tygodnie przed premierą opublikował pierwszy materiał wideo.

Netflix jest bardzo oszczędny, jeśli chodzi o promocję nowego, 2. sezonu Mindhunter, ale z drugiej strony czy możemy na to narzekać? Serial opiera się właśnie na tajemniczej aurze, która zdaje się nie opuściła Mindhuntera. Nadal będziemy wraz agentami Holdenem i Billem przemierzać Stany Zjednoczone odwiedzając wiezięnia i miejsca zbrodni. Zespół behawiorystyki poszerzy się na stałe o nowych członków, a w obsadzie znaleźli się nowi aktorzy. Jeden z nich, Damon Herriman, wcielił się w Charlesa Mansona (zagrał go też w najnowszym filmie Quentina Tarantino pt. Pewnego razu w... Hollywood, który lada moment wchodzi do kin).

Najważniejsze premiery sierpnia – co obejrzeć w przyszłym miesiącu?

Po obejrzeniu już dwóch materiałów wideo - jeden z nich był dostępny dla dziennikarzy w ramach jednej z akcji, gdy mogliśmy przygotować dla Was galerię kadrów z 2. sezonu Mindhuntera - mogę śmiało napisać, że nowa seria będzie nakręcona równie dobrze, co pierwsza, a przecież to połowa sukcesu tej produkcji. Oprócz świetnej historii, Netflix serwuje nam prawdziwą ucztę dla oczu i uszu. Dzięki jednemu z wywiadów wiemy, że 2. sezon będzie liczył dokłądnie 8 odcinków. Nie zostało to jeszcze potwierdzone przez Netflix, ale wiemy, że nowy sezon debiutuje na platformie 16 sierpnia.

Zwiastun 2. sezonu MINDHUNTER

Powyższy teaser zawiera sceny z 1. serii, ale nie brakuje ujęć z 2. sezonu. Widzimy w nich nowych bohaterów, wszystkiemu towarzyszy świetny kawałek, a na koniec dowiadujemy się, że nie wszystkich winnych uda się agentom złapać. Ale czy na pewno?

W drugim sezonie wystąpili między innymi Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones. Wśród reżyserów znów znalazł się David Fincher, a poza nim rolę tę pełnili także Andrew Dominik oraz Carl Franklin. Producentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen, Cean Chaffin, Charlize Theron, Beth Kono, Courtenay Miles.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu