Felietony

Milion pobrań miesięcznie - oto aplikacja która rządzi na Androidzie w Polsce

GM
Grzegorz Marczak
16

Właśnie opublikowaliśmy nowy ranking aplikacji mobilnych za marzec 2013. W kategorii Android w aplikacjach darmowych na pierwszym miejscu jest gra POU, nie jest to zaskoczenie bo gra ta od dłuższego czasu jest bardzo wysoko w zestawieniach. Szokuje nieco natomiast miesięczny wynik jeśli chodzi o...

POU na Androida

Właśnie opublikowaliśmy nowy ranking aplikacji mobilnych za marzec 2013. W kategorii Android w aplikacjach darmowych na pierwszym miejscu jest gra POU, nie jest to zaskoczenie bo gra ta od dłuższego czasu jest bardzo wysoko w zestawieniach. Szokuje nieco natomiast miesięczny wynik jeśli chodzi o liczbę pobrań w PL. POU według naszego rankingu zostało w marcu 2013 pobrane przez polskich użytkowników telefonów z Androidem ponad milion razy!

Ranking Aplikacji | AntyApps

Jeśli nie znacie POU to proponuję zapytać się dzieci (waszych lub waszych znajomych) o co tak naprawdę chodzi i dlaczego ta gra odniosła tak gigantyczny sukces. Nie jest ani piękna ani też pierwsza jeśli chodzi o opiekowanie się wirtualnymi zwierzakami na telefonie. Mimo to to jednak POU podbija świat pokazując, że grywalność jest czasem bardziej doceniana niż oprawa wizualna. Więcej o grze możecie przeczytać na AntyApps, mamy tam dla was recenzję oraz poradnik jak zacząć (jeśli ktoś ma za dużo czasu i chce zmienić się w duże dziecko).

Przy okazji warto zwrócić uwagę, że odpowiednik POU na Windows Phone czyli gra MOU też ładnie się rozkręca w Polsce notując 190 tysięcy pobrań w marcu.

Ps. Jeśli nie ma tego typu gry na jakiejś platformie to na miejscu developerów "robiłbym"

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileAplikacje mobilne