Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Microsoft

Microsoft zaprasza na imprezę: 6 października poznamy nowe urządzenia z Windowsem

MS
Maciej Sikorski
6

Kilka dni temu Jakub pisał o przeciekach dotyczących rozszerzania oferty korporacji z Redmond. Rynek czeka na jesienny pokaz możliwości Microsoftu w mobile i okazuje się, że Amerykanie zamierzają pokazać nowe rzeczy 6 października. A to może oznaczać, że kilka dni później (10.10?) ruszy sprzedaż now...

Kilka dni temu Jakub pisał o przeciekach dotyczących rozszerzania oferty korporacji z Redmond. Rynek czeka na jesienny pokaz możliwości Microsoftu w mobile i okazuje się, że Amerykanie zamierzają pokazać nowe rzeczy 6 października. A to może oznaczać, że kilka dni później (10.10?) ruszy sprzedaż nowinek.

Czego należy się spodziewać po premierze Microsfotu? W swoim zaproszeniu firma tego nie precyzuje. Ale sprawa wydaje się dość jasna: poznamy Surface Pro z numerem 4, opaskę Microsoft Band, a także nowe Lumie, modele Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Pisał o nich Jakub:

Lumia 950 i 950 XL mają stanowić trzon oferty giganta – to z nimi związane są największe emocje. Tym razem mają to być „flagowce absolutne”, wydajne, nieodstające od reszty stawki, choć nie bez pewnych kompromisów. Microsoft chcąc nieco zmniejszyć rozmiary całkiem dużych urządzeń, zdecydował się zrezygnować z dotykowych przycisków fizycznych na rzecz tych ekranowych. To nie spodobało się wielu komentatorom wydarzeń w świecie nowych technologii. Według niektórych takie przyciski są zwyczajnie niewygodne i mogą zmniejszyć komfort korzystania z urządzenia.

To tylko część opisu, po więcej odsyłam do tekstu. Tymczasem można zacząć oficjalnie zacierać ręce, bo wiemy już, kiedy zacznie się poznawanie Windows 10 Mobile. Będzie się działo coś nowego, może to zainteresować nie tylko fanów ekosystemu Microsoftu, ale też klientów, którzy do tej pory stronili od sprzetu i usług tej firmy. Pozostaje czekać na prezentację, która niebawem odbędzie się w Nowym Jorku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobilepremieraLumiaWindows 10