Microsoft

Microsoft rozdaje 20 GB dodatkowej przestrzeni SkyDrive posiadaczom Windows Phone

Paweł Piskurewicz
Microsoft rozdaje 20 GB dodatkowej przestrzeni SkyDrive posiadaczom Windows Phone
69

Kilka dni temu Grzesiek wspominał o tym jak uzyskać roczny, darmowy dostęp do Skype Premium. Widać przed świętami Microsoft postanowił obdarować użytkowników jeszcze jednym bonusem. Dziś z rana na moją pocztę zawitał mail z informacją o dodatkowych 20 GB o jakie mogę powiększyć swój dysk SkyDrive....

Kilka dni temu Grzesiek wspominał o tym jak uzyskać roczny, darmowy dostęp do Skype Premium. Widać przed świętami Microsoft postanowił obdarować użytkowników jeszcze jednym bonusem. Dziś z rana na moją pocztę zawitał mail z informacją o dodatkowych 20 GB o jakie mogę powiększyć swój dysk SkyDrive.

Bonus waży jest przez rok. Aby został przyznany należy otrzymać mail z wiadomością i specjalnym linkiem, a następnie kliknąć na niego. Zostaniemy przeniesieni do ustawień naszego dysku, gdzie pojawi się okno z kodem. Po jego potwierdzeniu pojemność chmury zwiększy się o dodatkowe 20 GB. Mail powinien otrzymać każdy posiadacz Windows Phone na adres, który jest aktywnie podpięty do telefonu.

Tym razem Microsoft przemyślałem sprawę i uniemożliwił sztuczne nabijanie pojemności. Jeżeli macie więcej niż jedno konto SkyDrive, kod z drugiego zadziała, ale nie doda dodatkowych 20 GB. Zastąpi te już przyznane. Dlatego odradzam testy, zmarnujecie kod. Jak znam życie, część odrobi sobie tę blokadę na Allegro.

W rezultacie otrzymujemy od 27 do 45 GB darmowej przestrzeni, w zależności od tego jak długo posiadamy konto w chmurze Microsoftu. Miły prezent przed świętami. Pytanie czy konkurencja uzna, że warto na tę promocję odpowiadać i zaoferuje dodatkowe bonusy dla swoich klientów. Pojemność dla wielu zwykłych użytkowników nie jest tak ważna, jak by się wydawało, ale wysokie cyferki od zawsze potrafią działać na wyobraźnie.

Wracając jeszcze do wspomnianego na początku Skypa. Wczoraj wznowiono wysyłanie kodów na konto premium, tak więc jeżeli wcześniej mieliście problemy, sprawdźcie jeszcze raz bądź wyślijcie maila ponownie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftChmuraSkyDrive