Microsoft

Skype Premium za darmo na 12 miesięcy!

Grzegorz Ułan
Skype Premium za darmo na 12 miesięcy!
85

Dostaliśmy właśnie informacje na naszym fanpage, dziękujemy Adamowi Piekarskiemu, o nie lada gratce dla użytkowników Skypa. Otóż dziś udostępniona została promocja, dzięki której przez okrągły rok możemy korzystać z tego komunikatora zupełnie za darmo w wersji Premium. Wystarczy wejść na stronę h...

Dostaliśmy właśnie informacje na naszym fanpage, dziękujemy Adamowi Piekarskiemu, o nie lada gratce dla użytkowników Skypa. Otóż dziś udostępniona została promocja, dzięki której przez okrągły rok możemy korzystać z tego komunikatora zupełnie za darmo w wersji Premium.

Wystarczy wejść na stronę https://collaboration.skype.com/promotion/ (w tej chwili mocno przeciążona) i podać swój adres email.

Na podany adres zostanie przesłany kod, który wklepujemy po zalogowaniu na konto Skype, na tej stronie skype.com/go/voucher.

Dzięki temu przez 12 miesięcy możemy korzystać z pełnej funkcjonalności Skype, a w szczególności grupowych rozmów wideo (w darmowej wersji mamy ograniczenie do dwóch osób) i zaoszczędzimy 251,88 zł:)

W moim przypadku zadziałało od razu i właśnie uaktywniła mi się na koncie opcja Premium.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocja