Miniblog

Microsoft chce, abyś pomógł mu wypromować Windows Phone

Michał Majchrzycki
Microsoft chce, abyś pomógł mu wypromować Windows Phone
8

Moim zdaniem pomysł jest trochę żałosny. Microsoft proponuje fanom i miłośnikom Windows Phone, aby pomogli wypromować jego telefon. A czy nie lepiej wzorem Apple’a czy Samsunga byłoby wynająć jakąś porządną firmę reklamową? Microsoft na swoim blogu zaprasza do dzielenia się pomysłami na wypromow...

Moim zdaniem pomysł jest trochę żałosny. Microsoft proponuje fanom i miłośnikom Windows Phone, aby pomogli wypromować jego telefon. A czy nie lepiej wzorem Apple’a czy Samsunga byłoby wynająć jakąś porządną firmę reklamową?

Microsoft na swoim blogu zaprasza do dzielenia się pomysłami na wypromowanie Windows Phone. System dla smartfonów jak na razie nie radzi sobie najlepiej, mimo rocznej współpracy z Nokią. Rynek zalewa cały czas fala Androidów, mocno też trzyma się iPhone. Co na to Microsoft?

Poszukujemy pomysłów na reklamy, konkursy, kampanie społecznościowe, a także innych dziwacznych ale ciekawych pomysłów, które przyjdą wam do głowy [...]

Już nie mogę się doczekać, co wymyślą internauci. Bo ostatnie pomysły Microsoftu jak np. rozpowszechnianie na Twitterze historyjek o złośliwym oprogramowaniu na Androida to jednak dość marne rozwiązanie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu