Startups

Miblo.pl - Porównanie cen GSM

Grzegorz Marczak
Miblo.pl - Porównanie cen GSM
24

Witam serdecznie! Nazywam się Paweł Lipiec (prowadzę bloga: PolskiBlogger.pl) a tu gościnnie chciałbym zwrócić waszą uwagę na pewien startup. Nareszcie! Ktoś nareszcie zrobił coś co ma konkretne cele do zrealizowania. Praktyczny, przydatny etc. - takich przymiotników nie używałem dawno w odniesie...

Witam serdecznie! Nazywam się Paweł Lipiec (prowadzę bloga: PolskiBlogger.pl) a tu gościnnie chciałbym zwrócić waszą uwagę na pewien startup.

miblo logoNareszcie! Ktoś nareszcie zrobił coś co ma konkretne cele do zrealizowania. Praktyczny, przydatny etc. - takich przymiotników nie używałem dawno w odniesieniu do zgłaszanych startupów a startups.pl śledzę na bieżąco. Miblo bardzo mi się podoba! Ktoś powie, że to kolejna porównywarka cen. Może i tak, ale ona świetnie realizuje założenia twórców (jak myślę).

Funkcjonalność

Serwis oferuje 3 możliwe drogi porównywania ofert operatorów komórkowych. Co prawda teraz poziom mojej irytacji moim operatorem wzrósł znacznie gdyż dowiedziałem się że za te pieniądze to każdy inny operator daje mi lepsze warunki...

Ile wydajesz? Można zdecydować ile chcemy przeznaczyć na nasze rachunki i ustalić kryterium ceny jako najważniejsze w poszukiwaniu oferty. Wyszukiwarka zwróci najbliższe cenowo oferty wszystkich operatorów. Dodatkowo możemy określić czy zależy nam na tanich rozmowach, smsach czy MMSach.

Ile rozmawiasz? Analogicznie możemy określić ile minut miesięcznie przeznaczamy na rozmowy i w podobny sposób wyszukiwarka ponownie poda nam proponowane oferty operatorów.

Jaki telefon? Trzecia opcja to wybór danego modelu telefonu. Zaznaczamy opcję czy interesuje nas abonament, karta czy tzw. mix i już po chwili wiemy gdzie i w jakich taryfach ten model możemy dostać.

Przy każdej z opcji jest jako dodatkowe kryterium wybór abonamentu, karty, mixa oraz kilka innych kryteriów pozwalających zawęzić pole poszukiwań. Ponad to możemy przeglądać warunki cenowe konkretnych planów taryfowych operatorów. Wykonanie również mi się podoba. Jest czysto i czytelnie. Nie ma wodotrysków, nie jest przekombinowane.

Nareszcie startup, o którym aż chce się pisać, bo można pisać pozytywnie. Jak Wam sie podoba pomysł i sam startup?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu