Świat

Nauka języków za darmo dzięki Mango languages

Grzegorz Marczak
Nauka języków za darmo dzięki Mango languages
7

mangolanguages.com to serwis e-learningowy dzięki któremu za darmo możemy uczyć się języków obcych. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego serwisu - spodziewałem się jakichś standardowych ćwiczeń z klawiaturą. Mango Languages zaskoczyło mnie kompletnie tym co zobaczyłem i usłyszałem w śro...


mangolanguages.com to serwis e-learningowy dzięki któremu za darmo możemy uczyć się języków obcych. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego serwisu - spodziewałem się jakichś standardowych ćwiczeń z klawiaturą. Mango Languages zaskoczyło mnie kompletnie tym co zobaczyłem i usłyszałem w środku (Mango uczy również Polaków mówić po Angielski)

Przede wszystkim jest to serwis kompletny jeśli chodzi o funkcjonalność - ale to nie jest w tego typu aplikacjach najważniejsze. Poziom lekcji i styl ich przeprowadzania jest kluczem do sukcesu i tutaj jest mocną stroną tego przedsięwzięcia. Jeśli tylko obejrzymy sobie stronę zespołu tworzącego ten serwis i zobaczymy ilu zawodowych nauczycieli w nim pracuje to przekonamy się, że jest to poważne przedsięwzięcie.


Polka w gronie nauczycieli.

Rozpocząłem moją naukę angielskiego i pierwsze co mnie zaskoczyło to płynnie mówiący po polsku lektor, który tłumaczy nam po kolei cele lekcji oraz znaczenia słów i zwrotów (lekcji nauki angielskiego dla Polakow jest 100!). Każda lekcja składa się z kilkudziesięciu slajdów (około 80 - 160) a na każdym z nich poznajemy nowe wyrażenia i ich wymowę.Bawiąc się chwilę Mango miałem wrażenie, że jest to typowa korporacyjna aplikacja za którą firmy płacą ciężkie pieniądze (miałem do czynienia z profesjonalnymi aplikacjami typu e-learning więc mogę to ocenić) - tymczasem Mango jest całkowicie darmowe.

Polecam wszystkim zapoznanie się z tym serwisem, nawet jeśli nie chcecie się uczyć języków w ten sposób to naprawdę warto go obejrzeć od środka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu