Gry

Nowa gra Metro wygląda rewelacyjnie

PW
Paweł Winiarski
9

Co tam Call of Duty i Battlefield - zobaczcie jak prezentuje się w akcji Metro Exodus. Gra wygląda kapitalnie.

Już 15 lutego na PS4, X1 i PC trafi nowy FPS ukraińskiego studia 4A Games, które od 2010 roku tworzy gry z serii Metro. Ich nowa produkcja zatytułowana jest Metro Exodus i właśnie pokazano zwiastun przedstawiający bronie, jakimi przyjdzie nam strzelać.

Arsenał jest rozbudowany i zapowiada się bardzo ciekawie, zdecydowanie ciekawiej niż oklepane giwery z innych strzelanek. Co więcej, broń będzie można personalizować - ma to pomóc w walce z bestiami, które czekać będą na każdym kroku. W Metro Exodus powitamy nowy system broni, gdzie wspomniane dodatki będą mieć ogromny wpływ na naszą skuteczność, a co za tym idzie całą rozgrywkę. Poprzednie odsłony zawiesiły poprzeczkę dość wysoko, ale wygląda na to że nowa gra będzie w stanie im sprostać.

Dla nas to również świetna okazja by zobaczyć przed premierą jak prezentuje się gra - w poświęconym broniom zwiastunie pokazano sporo scen z właściwej rozgrywki. I choć każdy zdaje sobie sprawę z tego, że takie materiały przygotowywane są na ultra-wydajnych maszynach, a detale podkręcone na maksa, to można ocenić jak gra będzie wyglądać. I co tu dużo mówić, Metro Exodus prezentuje się rewelacyjnie. Oczywiście jest obawa, że taką oprawę zobaczą jedynie posiadacze najmocniejszych konfiguracji PC, a konsolowcy będą musieli pójść na ustępstwa, trudno jednak odmówić studiu 4A Games talentu, bo to co dla nas przygotowali wygląda po prostu pięknie.

grafika

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu