E-commerce

MediaMarkt wchodzi na Allegro z ratami 0% i z darmowymi dostawami Allegro Smart!

Grzegorz Ułan
MediaMarkt wchodzi na Allegro z ratami 0% i z darmowymi dostawami Allegro Smart!
5

Zamknięcie wielkopowierzchniowych sklepów to wielkie straty w sprzedaży, MediaMarkt ratuje się więc sprzedażą online, która od teraz zyska spore wsparcie od największej internetowej platformy sprzedażowej w Polsce, czyli Allegro.

Allegro i MediaMarkt poinformowali dzisiaj o nawiązaniu współpracy, w wyniku której na Allegro pojawią się tysiące produktów takich marek jak: Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux czy GoPro z oferty dostępnej w MediaMarkt.

Michał Iwanciw, Dyrektor Segmentu Elektroniki Użytkowej w Allegro:

Od teraz klienci na Allegro będą mogli wybierać z szerokiej gamy produktów popularnej elektroniki użytkowej z oferty MediaMarkt. Dzięki wejściu MediaMarkt na Allegro znajdą oni nie tylko produkty znanych marek, ale także marki własne MediaMarkt. Oferta na Allegro będzie obejmować także markowe produkty dostępne na wyłączność w MediaMarkt.

Dobrą wiadomością dla klientów będzie to, że wraz z pojawieniem się oferty MediaMarkt na Allegro, zakupu ich produktów będzie można dokonać w ramach rat 0% oraz z opcją darmowej dostawy w ramach Allegro Smart!, które teraz przez miesiąc jest darmowe dla wszystkich kupujących na Allegro.

Alpay Güner, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska:

Rozszerzając zasięg działania o nowy kanał sprzedaży, MediaMarkt odpowiada na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy elastycznie korzystają z różnych kanałów i internetowych platform sprzedażowych. Strategiczne partnerstwo z najpopularniejszym marketplace w Polsce wzmacnia pozycję naszej marki. Potencjał sprzedażowy Allegro pozwoli na dalsze zwiększanie konkurencyjności MediaMarkt na polskim rynku

Darmowa dostawa będzie możliwa do tysięcy Paczkomatów - to przy małych gabaratach, na przykład przy zakupie elektroniki użytkowej czy akcesoriów GSM, w przypadku przekroczenia kwoty zakupy w wysokości 40 zł. Z kolei przy większych urządzeniach gospodarstwa domowego czy urządzeń elektronicznych, z darmowej dostawy skorzystamy przy zamówieniu kuriera InPost, po przekroczeniu kwoty 100 zł, z czym nie powinno być problemu przy takich kategoriach produktów.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu