E-commerce

Allegro Smart! za darmo dla wszystkich przez cały miesiąc do 18 kwietnia

Grzegorz Ułan
Allegro Smart! za darmo dla wszystkich przez cały miesiąc do 18 kwietnia
16

Kolejna dobra wiadomość w kontekście panującej pandemii koronawirusa, Allegro postanowiło udostępnić swoją usługę Allegro Smart! za darmo dla wszystkich chętnych przez cały najbliższy miesiąc.

Allegro Smart! to usługa, która pozwala zamówić na tej platformie sprzedażowej zakupy do Paczkomatów, Punktów Odbioru oraz przy dostawie kurierem. W dwóch pierwszych przypadkach warunkiem skorzystania z darmowej dostawy jest złożenie zamówienia na kwotę powyżej 40 zł, a przy dostawie kurierem powyżej 100 zł.

François Nuyts, prezes Allegro:

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych. W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących.

Do tej pory Allegro Smart! kosztowało 8,99 zł za 1 miesiąc lub przy wersji całorocznej 49 zł. Od dziś do 18 kwietnia kupujący na Allegro mogą korzystać z tej usługi za darmo. Co ważne, po upływie tego okresu usługa zostanie automatycznie dezaktywowana, więc nie narazicie się na dodatkowe koszty, jeśli zapomnicie o jej samodzielnym wyłączeniu.

Jeśli chodzi o aktualnych klientów korzystających już z Allegro Smart! również obejmuje ich darmowy miesiąc, o który to ich subskrypcja zostanie przedłożona. Na okres do 18 kwietnia zniesiony też zostanie limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze.

Aby skorzystać z darmowej dostawy, w opcjach dostarczenia przesyłki wybieracie odpowiedni punkt odbioru, z oczywistych względów zalecane jest teraz korzystanie z Paczkomatów, które posiadają opcję automatycznego otwierania skrytek, więc odbierzecie swoją paczkę w najbliższym Paczkomacie w zasadzie bez fizycznego kontaktu z maszyną.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu