Miniblog

Masz Xperię lub LG? W Box dostaniesz za darmo 50 GB

Tomasz Popielarczyk
Masz Xperię lub LG? W Box dostaniesz za darmo 50 GB
11

Producenci smartfonów kuszą na coraz to inne sposoby. Sony i LG wpadli na pomysł zawiązania umowy z serwisem oferującym przestrzeń na pliki w chmurze Box. W efekcie wszyscy użytkownicy ich smartfonów, logujący się na swoje konto (lub zakładający nowe) za pomocą dedykowanej aplikacji otrzymają za dar...

Producenci smartfonów kuszą na coraz to inne sposoby. Sony i LG wpadli na pomysł zawiązania umowy z serwisem oferującym przestrzeń na pliki w chmurze Box. W efekcie wszyscy użytkownicy ich smartfonów, logujący się na swoje konto (lub zakładający nowe) za pomocą dedykowanej aplikacji otrzymają za darmo 50 GB.

W przypadku Sony Ericssona promocja rozpoczęła się 15 grudnia i potrwa do końca roku. Wszyscy logujący lub rejestrujący się za pomocą aplikacji Box dostępnej w Android Market będą otrzymywać 50 GB przestrzeni na pliki. Z promocji mogą skorzystać posiadacze modeli X10 i wszystkich wydanych później.

Jeśli natomiast chodzi o LG promocja dotyczy wszystkich modeli z Androidem 2.1 i rozdzielczością ekranu 320 x 480. Tutaj czasu jest znacznie więcej, bo aż do końca marca 2012.

Pozostaje czekać teraz na ruch innych producentów. Nie tak dawno HTC chwalił się umową z serwisem Dropbox, który dawał użytkownikom smartfonów tej firmy 5 GB przestrzeni zamiast 2 GB. Przy ofercie Sony i LG wypada to jednak dość blado, czyż nie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjaza darmoLGboxXperia