Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Masz jeszcze chwilę aby sprawdzić co polubiłeś na Facebooku, inaczej może wyjść...

GM
Grzegorz Marczak
21

Jak na tych obrazkach poniżej. Gizmodo.com pokazał (niestety my jeszcze nie mamy dostęp do bety wyszukiwarki) przykłady jak niefrasobliwość w lajkowaniu bzdur na Facebooku może później wpłynąć na to jak widzą nas inni dzięki nowej wyszukiwarce. Nikt chyba nie chciałby być kojarzony z osobą wspie...

Jak na tych obrazkach poniżej. Gizmodo.com pokazał (niestety my jeszcze nie mamy dostęp do bety wyszukiwarki) przykłady jak niefrasobliwość w lajkowaniu bzdur na Facebooku może później wpłynąć na to jak widzą nas inni dzięki nowej wyszukiwarce. Nikt chyba nie chciałby być kojarzony z osobą wspierającą rasizm, lubiącą gwałt czy też kreującą się na kretyna.

To co poniżej to pewnie tylko jedna z niespodzianek jaką odkryje przed nami wyszukiwarka na Facebooku. Warto zaznaczyć, że bazuje ona na danych publicznych tak więc wszystkie te rzeczy ktoś kiedyś publicznie polubił - problem w tym, że to co w danej sytuacji wydawało się śmieszne i zabawne - przyczepione teraz do naszego profilu wydaje się tragicznym nieporozumieniem.

Kliknij aby powiększyć:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu