Promocje

Marvel Unlimited za darmo na dwa miesiące. W sam raz na długie, jesienne, wieczory!

Kamil Świtalski
Marvel Unlimited za darmo na dwa miesiące. W sam raz na długie, jesienne, wieczory!
14

Marvel Unlimited, czyli abonament z komiksami Marvela, w fantastycznej promocji. Dwa miesiące czytania za okrągłe zero złotych — tylko skąd wziąć na to czas?!

Jeżeli jesteście miłośnikami Marvela, to usługi Marvel Unlimited nie trzeba wam raczej przedstawiać. Ba, jeżeli po prostu lubicie komiksy, to Marvel Unlimited... no co tu dużo mówić — dobrze już znacie. Użytkownicy platformy mają dostęp do ponad dwudziestu pięciu tysięcy numerów komiksów z tamtejszej bazy, które mogą wygodnie czytać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Ta dostępna jest zarówno na iOS jak i Androida. Miesięczna subskrypcja Marvel Unlimited kosztuje 9,99$ miesięcznie. Ale ruszyła promocja, w ramach której dwa miesiące dostępu do usługi można zgarnąć całkowicie za darmo!

Zobacz też: Kinowe uniwersum Marvela cały czas się rozrasta. W jakiej kolejności oglądać filmy o superbohaterach?

Ponad 25 tys. komiksów Marvela za darmo — i to do końca roku!

Promocja obowiązuje do nowego roku — czyli jeszcze ponad dwa miesiące można czytać do woli nie płacąc ani grosza. Jak informuje użytkownik serwisu Hot UK Deals, wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego TARGETMU2019. Oferta ta dotyczy zarówno użytkowników którzy dopiero teraz się zarejestrują, jak i powracających do usługi. Nie skorzystają z niej natomiast ci, którzy mają aktywny abonament Marvel Unlimited na swoich kontach. Podczas "wykupowania" abonamentu wystarczy wpisać powyższy kod, a opłata automatycznie zostanie wyzerowana. Niestety, haczyk jest taki, że nic nie zdziałamy bez podpięcia karty do platformy. Warto zatem ustawić sobie przypomnienie, wyłączyć automatyczne odnawianie albo od razu po finalizacji subskrypcji ją odpiąć. Wiecie, by nie rozpocząć nowego roku od opłaty za Marvel Unlimited. I odpowiadając na pytania czytelników które pojawiły się w komentarzach — niestety, cała tamtejsza baza dostępna jest wyłącznie w j. angielskim.

Przyznam że oferta ta jest na tyle kusząca, że chyba zdmuchnę warstwę kurzu z tabletu i przynajmniej do końca roku dam mu szansę. Może nareszcie choć trochę nadrobię X-menowe zaległości...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu