LG

Nie wiesz co kupić najpierw: smartfon czy telewizor? Promocja LG V40 rozwiąże Twój problem

Kamil Świtalski
Nie wiesz co kupić najpierw: smartfon czy telewizor? Promocja LG V40 rozwiąże Twój problem
2

W najbliższy piątek do polskich sklepów trafi LG V40 ThinQ. W wybranych sklepach najnowszą słuchawkę LG można będzie nabyć z gratisem w postaci... 49-calowego telewizora!

O tym że smartfony LG nie cieszą się ostatnio największym powodzeniem raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Mimo że w ostatnich latach koreański producent zaprezentował zestaw naprawdę fajnych modeli, wszystkie przeszły bez echa, a kolejne podsumowania kwartalne w ich wykonaniu wyglądają... coraz gorzej. Mimo wszystko firma się nie poddaje i regularnie serwuje nowości — a już w najbliższy piątek, 8. lutego, do Polski trafi LG V40 ThinQ. Myślę że specjalnie nie trzeba Wam tego modelu przedstawiać — pisaliśmy o nim wielokrotnie. Jednak teraz z okazji polskiej premiery, kupując telefon (co ważne — promocja obejmuje wyłącznie kolor niebieski — New Moroccan Blue Matt) będzie można w gratisie dostać... telewizor.

Od 8. lutego w sklepach internetowych sieci Orange i Play smartfon LG V40 ThinQ dostępny będzie w specjalnej ofercie z 49-calowym telewizorem LG 49UK6300 w prezencie. Telewizor wyposażony został w funkcje sztucznej inteligencji, między innymi sterowanie za pomocą mowy, bez konieczności używania precyzyjnych komend. W połączeniu z AI w V40 ThinQ, oba urządzenia mogą stanowić centrum inteligentnego domu. Promocja dostępna będzie wyłącznie w sklepach internetowych Partnerów.

Wszyscy maniacy najnowszych modeli telewizorów wiedzą, że ten gratis nijak ma się do topowych OLEDów z oferty LG. Mimo wszystko to fajny "dodatek" i jeden z powodów, dla których niektórzy rozważą wybór właśnie LG V40 ThinQ. Cena smartfona to 3799 zł — i kiedy odliczyć od niego wartość telewizora (około 1500 PLN), sama słuchawka wyniesie nas 2299 zł — nieźle jak na na taki telefon!

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu