Filmy

Zobaczcie Angelinę Jolie na pierwszym zwiastunie Eternals od Marvela

PW
Paweł Winiarski
9

Macie ochotę na nowy film i nowych bohaterów od Marvela? W takim razie usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie z nami pierwszy zwiastun Eternals.

„Eternals” to nowa grupa superbohaterów w świecie kinowym Marvela . Ta epicka historia, obejmująca tysiące lat, przedstawia grupę nieśmiertelnych zmuszonych do wyjścia z cienia, by ponownie zjednoczyć się z najstarszymi wrogami ludzkości - Deviantami.

- czytamy w oficjalnym opisie materiału promocyjnego.

Przeczytaj też: W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela? 

W przeciwieństwie do innych filmów Marvela, o Eternals nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale trwający około dwóch minut zwiastun choć trochę nastawia na to, czego możemy się spodziewać. A zapowiada się kasowy hit, chociażby przez obecność znanych nazwisk ze świata amerykańskiego filmu. Wystarczy wsponieć tu o Angelinie Jolie, która wcieli się w rolę Theny czy Salmie Hayek, którą zobaczymy jako Ajak. Tylko nie pomyślcie, że uniwersum Eternals zostało stworzone na potrzeby filmy, nic z tych rzeczy. Film bazuje na komiksie Jacka Kirby'ego z 1976 roku i wejdzie w skład IV fazy MCU będąc 26 filmem z tej przepastnej już serii.

Z uwagi na pandemię COVID-19 i zamykanie kin, premiera Eternals była już przekładana, ale jeśli nic się nie zmieni, to powinniśmy zobaczyć film w polskich kinach 5 listopada. Mówiąc szczerze, po ponad rocznej przerwie od wielkiego ekranu, bardzo chętnie tam wrócę i choć planuję jakieś seanse przed jesienią, to jeśli ponownie nie będziemy musieli się mierzyć z zamknięciem tych placówek, melduję się na sali na Eternals. W końcu to jedyny prawidłowy sposób na pierwszy seans nowego filmu z uniwersum Marvela.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: