Polska

Firma transportowa Marcel Bus z Rzeszowa zaczęła wozić paczki InPostu zamiast pasażerów

Grzegorz Ułan
Firma transportowa Marcel Bus z Rzeszowa zaczęła wozić paczki InPostu zamiast pasażerów
19

To niezwykle trudny okres dla wielu branż, transportowa ucierpiała tu nad wyraz mocno. Jednak są firmy transportowe, które pokazują, że nie zawsze jest to sytuacja bez wyjścia i na czas pandemii koronawirusa jedna z nich nieznacznie się przebranżowiła.

Mowa o firmie transportowej Marcel Bus z Rzeszowa, z przyjemnością podlinkuję ich stronę za kreatywność i fakt, że się nie poddali mimo, że ich liczba zamówień przejazdów od wybuchu pandemii koronawirusa mogła spaść nawet aż o 97%.

Do tej pory trudnili się regularnymi krajowymi przewozami osób na trasie Kraków – Rzeszów, Kielce – Opatów - Rzeszów i Sanok – Brzozów – Rzeszów oraz okazjonalnymi na kierunkach międzynarodowych. Jednak z uwagi na spdek zainteresowania takimi przewozami postanowili się przebranżowić i zacząć współpracę z InPostem na dowożenie paczek ich samochodami.

Przebranżowieni w #InPost. Kto nas widział i gdzie? Trudne czasy dla transportu osób… Wiec znaleźliśmy rozwiązanie i tymczasowo jesteśmy kurierami. Aż miło popatrzeć, że chłopaki mają pracę! Kierowcy turystyki międzynarodowej zamiast we Włoszech, Grecji czy Hiszpanii wozić turystów - dostali narzędzia i zasuwają z paczkami z uśmiechem na twarzy! Bo tu o ludzi głównie chodzi!

Jak wiadomo e-commerce przeżywa teraz prawdziwe oblężenie, w internecie zaopatrujemy się już w niezbędne do codziennego życia produkty, które do tej pory zwykle kupowaliśmy w sklepach stacjonarnych. Kupują w sieci tez internauci, którzy wcześniej stronili od takich zakupów, wszystko po to, by zminimalizować kontakty i ryzyko zakażenia.

W przypadku InPostu dochodzi bezdotykowy kontakt z Paczkomatami, który rekomendowany jest teraz jako najbardziej bezpieczna forma dostawy towarów zakupionych w sieci. Tak więc, gratulacje za pomysł i mam nadzieję, że to pozwoli im przetrwać ten trudny czas.

Źródło: Dostawczakiem.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu