Seriale

The Mandalorian wróci szybciej niż się spodziewaliśmy, drugi sezon w tym roku

Kamil Pieczonka
The Mandalorian wróci szybciej niż się spodziewaliśmy, drugi sezon w tym roku
3

The Mandalorian to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich miesięcy i głów koń pociągowy platformy Disney+. Nic więc dziwnego, że producencie nie zamierzają długo czekać z premierą kolejnego sezonu, która planowana jest jeszcze w tym roku.

The Mandalorian powróci już w październiku

Podczas konferencji prasowej, która miała miejsce po wczorajszej publikacji wyników kwartalnych Disneya, CEO spółki - Bob Iger, zapowiedział, że drugi sezon serialu The Mandalorian pojawi się na platformie Disney+ jeszcze w tym roku, a dokładnie w październiku. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że to właśnie ten popularny tytuł był głównym koniem pociągowym nowej platformy, która na koniec 2019 roku mogła pochwalić się 26 milionami płatnych subskrypcji. Wynik z pewnością robi wrażenie, ale nadal daleko mu jeszcze do Netfliksa. Dlatego na platformę powinny wkrótce trafić kolejne produkcje, które zapowiedziano kilka dni temu.

To jednak nie wszystko, Bob Iger praktycznie potwierdził, że na dwóch sezonach z pewnością się nie skończy. Co więcej możemy spodziewać się nie tylko kolejnych przygód tytułowego Mandaloriana, ale swoje seriale w uniwersum Star Wars mogą otrzymać też inne postacie, które pojawiły się na planie tego serialu. Nie można też zapominać, że swój serial dostanie też Obi-Wan Kenobi. Nie ma się co oszukiwać, Disney postępuje ze Star Wars podobnie jak z Marvelem, planuje swoje produkcje na kilka lat do przodu i zamierza czerpać z tych serialu i filmów krociowe zyski. Miejmy tylko nadzieje, że podniesie też nieco jakość, szczególnie w przypadku filmów...

Podobał wam się The Mandalorian? Czekacie na drugi sezon? Czekamy na wasze opinie w komentarzach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu