Felietony

Mamy zwycięzcę konkursu na udział w kursie tworzenia gier Digital Frontier

Grzegorz Ułan
Mamy zwycięzcę konkursu na udział w kursie tworzenia gier Digital Frontier
21

Tydzień temu ogłosiliśmy wraz Arturem Kurasińskim konkurs, w którym nagrodą był kurs tworzenia gier - Digital Frontier. Nagroda o tyle cenna, że oprócz jej wartości pieniężnej (prawie 6 tysięcy złotych), daje realną szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami przed inwestorami związanymi z branżą...

Tydzień temu ogłosiliśmy wraz Arturem Kurasińskim konkurs, w którym nagrodą był kurs tworzenia gier - Digital Frontier. Nagroda o tyle cenna, że oprócz jej wartości pieniężnej (prawie 6 tysięcy złotych), daje realną szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami przed inwestorami związanymi z branżą gier. Ponadto grono wykładowców na kursie robi wrażenie, nie tylko wśród znawców tej tematyki, które z pewnością wpłynie na zdobycie nowych i poszerzenie posiadanych już umiejętności w tworzeniu gier.

Otrzymaliśmy od Was wiele zgłoszeń, w większości obszernie opisanych gier, które już stworzyliście lub dopiero planujecie. Wybór był więc bardzo trudny. Zdecydowaliśmy się na propozycję Tomka Winiarskiego, który bardzo obrazowo i obiecująco opisał pracę na kilkoma pozycjami ze swoim zespołem. Jesteśmy przekonani, że udział w tym kursie znacząco wpłynie na rozwój ich pomysłów.

Gratulujemy zwycięzcy i życzymy udanego i owocnego:) udziału w kursie, który startuje już 6 października.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs