Mobile

Mamy Samsunga Galaxy A5 (2016) - pierwsze wrażenia

Tomasz Popielarczyk
Kliknij, aby włączyć dźwięk
4

Wczoraj do naszego biura przyjechał Samsung Galaxy A5 (2016). Smartfon wraz z bliźniaczym A3 (2016) miał swoją polską premierę w ubiegły piątek. Dziś prezentujemy Wam nasze pierwsze wrażenia związane z tym urządzeniem i tym samym rozpoczynamy jego testy. Galaxy A5 to nietypowe urządzenie. Już pop...

Wczoraj do naszego biura przyjechał Samsung Galaxy A5 (2016). Smartfon wraz z bliźniaczym A3 (2016) miał swoją polską premierę w ubiegły piątek. Dziś prezentujemy Wam nasze pierwsze wrażenia związane z tym urządzeniem i tym samym rozpoczynamy jego testy.

Galaxy A5 to nietypowe urządzenie. Już poprzednia wersja tego modelu (bez dopisku 2016) imponowała jakością wykonania, jak na ten segment cenowy. Tu Samsung poszedł jeszcze o krok dalej, tworząc smartfona, który pod względem wyglądu i konstrukcji niczym nie ustępuje flagowemu SGS6. Oczywiście "im dalej w las tym więcej drzew" (różnic), ale o tym przekonacie się już, oglądając nasz materiał.

Już jutro kolejne "pierwsze wrażenia". Jeżeli nic nie stanie nam na drodze, pokażemy LG V10. Dlatego subskrybujcie i czytajcie!

A Sony dziękujemy za sprzęt, którym możemy nagrywać nasze wideo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu