321

Mamy kolejną paczkę zaproszeń do Google Inbox, oddajemy je Wam, najaktywniejszym komentatorom

To już kolejny tydzień od premiery Google Inbox i kolejna paczka zaproszeń, które otrzymaliśmy. Tym razem postanowiliśmy je rozdać Wam, według listy najaktywniejszych komentujących na Antyweb. Mamy dostępne po 3 zaproszenia na kilku kontach. Lista komentatorów z największą liczbą komentarzy przedstawia się następująco. Oczywiście pominęliśmy w niej konta byłych i obecnych redaktorów Antyweb. Dajcie proszę […]

To już kolejny tydzień od premiery Google Inbox i kolejna paczka zaproszeń, które otrzymaliśmy.

Tym razem postanowiliśmy je rozdać Wam, według listy najaktywniejszych komentujących na Antyweb. Mamy dostępne po 3 zaproszenia na kilku kontach.

zapki

Lista komentatorów z największą liczbą komentarzy przedstawia się następująco. Oczywiście pominęliśmy w niej konta byłych i obecnych redaktorów Antyweb. Dajcie proszę znać na mój adres email (royhawk na gmailu) czy chcecie takie zaproszenie otrzymać.

2014-11-06_113600

Jeśli ktoś z Was, z tej listy powyżej, ma już dostęp do Google Inbox albo nie chce takiego otrzymać, dajcie znać w komentarzach, a my przekażemy przysługujące Wam zaproszenie pierwszej osobie, która odpowie na Wasz komentarz.