E-sport

Mamy do rozdania 30 wejściówek na Intel Extreme Masters 2016!

Paweł Winiarski
Mamy do rozdania 30 wejściówek na Intel Extreme Masters 2016!
126

Na ubiegłorocznym Intel Extreme Masters w Katowicach było niesamowicie i wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. Jeśli chcecie uczestniczyć w marcowej imprezie, mamy dla Was świetną wiadomość. Chcemy rozdać Wam 30 wejściówek na Intel Extreme Masters 2016.

IEM 2016 odbędzie się w dniach 04-06 marca 2016 roku, w Katowickim Spodku. Zobaczycie tam finały sezonu w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i StarCrafta II, a pula nagród wyniesie 2 000 000 złotych. Pamiętając ubiegłoroczne finały, nie mogę się doczekać tych nadchodzących.

No dobrze, ale co należy zrobić żeby zgarnąć wejściówkę? Przedstawić nam swój zestaw e-kibica. Forma nie ma znaczenia - w komentarzu pod tym wpisem możecie wrzucić zdjęcie, link do filmu lub po prostu go opisać - my wybierzemy 30 najfajniejszych naszym zdaniem propozycji. O tym, czy wygraliście, będziemy Was informować w odpowiedzi na Wasz konkursowy komentarz. Pamiętajcie, by konto Disqus, z którego będziecie komentować, założone było na prawdziwym mailu.

Zabawa trwa od teraz do niedzieli (14 lutego 2016 r.), do końca dnialub do wyczerpania kodów, nie odkładajcie więc swoim pomysłów na ostatnią chwilę.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Wejściówki mają formę kodu. Osoby, które wygrają taki kod, powinny zrealizować go w następujący sposób:

Bilet można odebrać na stronie www.ticketpro.pl

  1. Wejdź na stronę imprezy: bit.ly/IEM2016_bilety
  2. Wybierz dzień, na który chcesz otrzymać bilet - liczna biletów na poszczególne dni jest ograniczona (pozycje z dopiskiem „KOD PROMOCYJNY”).
  3. Wpisz swój login i hasło oraz kod promocyjny z tego kuponu i kliknij „OK”
  4. Wpisz liczbę miejsc - 1 - i kliknij „DALEJ”
  5. Kliknij „DO PŁATNOŚCI”
  6. Kliknij „DALEJ”
  7. W Podsumowaniu zamówienia kliknij „DALEJ”
  8. Kliknij „POBIERZ E-TICKET”
  9. Wybierz swój E-TICKET i kliknij „POBIERZ”

Pobrany bilet należy wydrukować i okazać przy bramie.

Kod jest ważny do 3 marca. Zrealizujcie kody jak najszybciej, może się bowiem okazać, że któryś z dni (obstawiam sobotę) będzie za jakiś czas niedostępny.

grafika: ESL Polska

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu