Felietony

Mamy dla was konsolę PS4 Anniversary Edition! Zapraszamy do konkursu!

GM
Grzegorz Marczak
208

Mamy dla was przepiękną konsolę PS4 Anniversary Edition, wydaną z okazji 20 lecia konsoli PlayStation. Opisywaliśmy ją już wcześniej na Antyweb, ale przypomnę. Jest to limitowana edycja konsoli PS4, ucharakteryzowana tak, aby jak najbardziej przypominać konsolę z roku 1994, kiedy to pojawił się p...

Mamy dla was przepiękną konsolę PS4 Anniversary Edition, wydaną z okazji 20 lecia konsoli PlayStation. Opisywaliśmy ją już wcześniej na Antyweb, ale przypomnę.

Jest to limitowana edycja konsoli PS4, ucharakteryzowana tak, aby jak najbardziej przypominać konsolę z roku 1994, kiedy to pojawił się pierwszy model PlayStation. Konsol PS4 Anniversary Edition wyprodukowano tylko 12,3 tys. egzemplarzy, każda posiada swój unikalny numer seryjny widoczny na obudowie. I właśnie jedną konsolę z tej limitowanej edycji mamy dla czytelników Antyweb.

Zanim jednak przejdziemy do konkursu zobaczcie jak wygląda PS4 Anniversary Edition i co jest w zestawie:

https://www.youtube.com/watch?v=gDLJ6S-Br0E#t=59

No to teraz przechodzimy do konkursu. Całość jak zwykle rozegra się w komentarzach, także tam proszę wpisywać swoje zgłoszenia.

Co zrobić aby wygrać tę przepiękną konsolę? Wystarczy opowiedzieć nam swoją historię z konsolą PlayStation. Może to być w formie tekstu, opowiadania, historii foto lub video. Wszystkie metody dozwolone, ważne aby było ciekawie i z pomysłem. Nagroda jest zacna, więc warto się postarać. Z konkursem startujemy od teraz i zbieramy zgłoszenia przez 11 dni, czyli do końca 20 grudnia.

Zapraszam do zabawy!

Poniżej regulamin konkursu:

 1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 10.12.2014
 2. Nagrodą w konkursie jest konsola PS4 Anniversary Edition
 3. Sponsor konkursu uiści podatek od nagrody
 4. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o., sponsorem nagrody jest Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o
 5. Ci, którzy podejmą rękawicę mają 11 dni (czyli do 20.12.2014 do północy) na opisanie w swojej historii z konsolą PlayStation
 6. Komentarz może być w formie video, graficzne i oczywiście tekstowej
 7. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
 8. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się przede wszystkim dobre opowiadania czy historia oraz pomysł na jej opowiedzenie.
 9. Zwycięzca zostanie ogłoszony 22.12.2014.
 10. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy Sony i Antyweb nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
 11. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobilekonsoleSonyGryps4hot