Niezgrani

Mamy dla was kody na Sunset Overdrive najnowszego hitu na Xbox One!

Grzegorz Marczak
50

Zanim jednak przejdę do konkursu to dwa słowa o grze. Sunset Overdrive już skoczyliśmy, właściwie mój syn ją skończył ja miałem przyjemność pograć przez kilka misji. To, co można powiedzieć o Sunset Overdrive to, że jest to pełny odjazd i pełne zaskoczenie. O tej grze wcześniej wiele nie słyszałe...

Zanim jednak przejdę do konkursu to dwa słowa o grze. Sunset Overdrive już skoczyliśmy, właściwie mój syn ją skończył ja miałem przyjemność pograć przez kilka misji. To, co można powiedzieć o Sunset Overdrive to, że jest to pełny odjazd i pełne zaskoczenie.

O tej grze wcześniej wiele nie słyszałem, zapowiedzi też raczej nie robiły na mnie wrażenia. Kiedy jednak można było już zagrać okazało się, że mamy do czynienia z jedną z najlepszych gier na Xbox One. Jest rockendrolowo, jest z poczuciem humoru. Jest kosmiczna fabuła, w której ludzie po wypiciu oranżady stają się potworami i jest nasz bohater. "Frajer", z którego rodzi się bohater walczący o lepsze jutro.

Jest bardzo dużo przedziwnego uzbrojenia (wyrzutnia na pluszowe misie czy wyrzutnia strzelająca mały helikopterami które mają bomby itp). Arsenał przeciwników też jest dość spory i choć w małych grupach likwiduje ich się bez problemowo to jednak zginąć w tej grze można dość często. Z bosami też nie zawsze jest łatwo, szczególnie z pewnym smokiem, który może dać nam nieźle popalić.

Jest wreszcie odjazdowa mechanika poruszania się po mieście, to coś jakby połączyć Tony Hawk z Infamous. Ślizgamy się po okablowaniu miasta, skaczemy po budynkach, odbijamy się od parasoli. Pełna magia i przy tym świetnie pokazana. Grafika w tej grze też jest bowiem specyficzna, nieco przerysowana z dużą ilością kolorów. Nie jest to coś, co powali nas wizualnie na kolana, ale do tej gry jak najbardziej pasuje.

Warto też wspomnieć, że bawimy się w otwartym świecie. Oznacza to między innymi, że po przejściu części fabularnej gry nadal możemy się dobrze bawić, wypełniając rozliczne misje poboczne, które są naprawdę niezłe.

Sunset Overdrive to gra, która da nam dużo frajdy i naprawdę pozwoli się zrelaksować. Można w nią grać samemu lub dać do postrzelania młodszym - jedna uwaga, trzeba przedtem wyłączyć wulgaryzmy i krwawe sceny i mamy naprawdę sympatyczną strzelaninę do oranżadowych potworów.

Tytuł ten zbiera zresztą świetne opinie w branżowych serwisach growych. Widać więc, że Microsoft pozyskał kolejny świetny exclusive na Xbox One.

A teraz konkurs

No dobrze, przejdźmy jednak do naszego naszego szybkiego konkursu. Mam dla was 5 kodów na Sunset OverdriveOne. Aby mieć szanse na zdobycie gry trzeba do środy 5.11.2014 do godziny 24:00 napisać w komentarzu, coś o waszym zdaniem najlepszej grze na konsolę Xbox (One czy 360) z krótkim uzasadnieniem. Sam chętnie poczytam w co jeszcze dobrego można pobrać czy co mnie dobrego ominęło:)

Czekam na wasze zgłoszenia, konkurs rozstrzygniemy do piątku. Wyniki będą podane w tym tekście. Powodzenia.

Aktualizacja

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Oto lista zwycięzców : natanadler, Kendziorek, Paster03, Bartek Ława oraz Dawid 'basior'

Bardzo proszę o przesłanie mi na adres grzegorz.marczak(na)gmail.com waszych danych adresowych. Uwaga - proszę użyć adresu email którego użyliście w komentarzu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu