Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

[Aktualizacja] MAM dla was konkurs - a w nim do wygrania roczne opłacenie rachunków za media!

GM
Grzegorz Marczak
27

Przez ostatni miesiąc brałem udział w #MAMwyzwanie, konkursie organizowanym przez dostawcę platformy MAM. Trzy drużyny walczyły przez miesiąc między sobą o to, kto zrealizuje jak najdokładniej swój plan zakupowy po to, aby potem swoim czytelnikom zaproponować świetną nagrodę w konkursie.

MAM to platforma, dzięki której możemy mieć obniżone domowe rachunki, a dzieje się to przy okazji robienia zwyczajnych zakupów, zarówno w sklepach onlinowych, jak i w późniejszej fazie również w sklepach offlinowych. Jak się z niej korzysta oraz jakie można z tego tytułu osiągnąć korzyści, pisałem już w osobnym materiale. To, co jest ważne teraz to, że mój zespół zajął drugie miejsce w trwającej miesiąc rywalizacji i w związku z tym mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest opłacenie waszych rocznych rachunków (do 400 PLN miesięcznie).

O co chodzi w konkursie #FinansoweLifehacki?

Trzeba opisać w komentarzu Wasz najlepszy pomysł na finansowy lifehack. Jeśli pierwszy raz spotkaliście się z tym określeniem to wyjaśnię, że lifehack to taka ogólna nazwa na określenie sposobów i trików ułatwiających nam życie. W przypadku konkursu chodzi o lifehacki finansowe, czyli np: sposoby na zaradne zarządzanie domowym budżetem, umiejętność robienia efektywnych finansowo zakupów, sposób na znajdowanie ciekawych ofert w sieci, czy umiejętność gromadzenia środków na określony cel itp., czyli wszystko, co pozwoli w relatywnie łatwy i sprytny sposób zyskać dodatkowe fundusze.

Gdzie i jak przesyłać zgłoszenia do konkursu #FinansoweLifehacki?

Konkurs rozpoczynamy z chwilą publikacji tego artykułu, a na wasze zgłoszenia czekamy do 18 stycznia 2018. Czasu więc trochę jest, ale sugeruję nie czekać do ostatniej chwili. Zgłoszenie do konkursu polega na opisaniu waszego finansowego lifehacka w komentarzu do tego artykułu. Ważną informacją jest to, że do konkursu przyjmujemy tylko jedno zgłoszenie per uczestnik.

Forma opisu jest dowolna, może to być tekst, grafika, film czy cokolwiek, co przyjdzie wam do głowy. Ważna jest przede wszystkim zawartość, czyli jasny opis fajnego sposobu na zmniejszenie kosztów życia, zaoszczędzeniu na rachunkach itp. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Antyweb w dniu 22.01.2018 r. do godziny 16:00.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zarejestrowała się w MAM i w pełni skonfigurowała swoje konto w MAM na www.jamam.pl. do dnia 18.01.2018 r. (do godz. 23:59) (informacje o rejestracji i konfiguracji konta w MAM znajdują się w regulaminie MAM na: https://jamam.pl/assets/docs/regulamin.pdf). To jest bardzo ważny krok, dlatego proszę pamiętajcie o nim zanim zgłosicie swój pomysł.

Uwaga bardzo ważne. Zgłaszając wasze prace do konkursu prosimy koniecznie w komentarzu dopisać:

„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem
moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

Proszę też o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, link do niego znajdziecie tutaj.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Aktualizacja : Mamy zwycięzcę

Bardzo miło mi poinformować, że mamy już zwycięzce. Wiem, że konkurs nie był łatwy ponieważ wielu z was podobnie ja nie ma opracowanych własnych lifehacków na osobiste finanse.Niemniej udało nam się wyłonić bardzo fajną zwycięską pracę opisującą jak radzić sobie domowym budżetem.

Ogłaszam, że zwycięzcą konkursu zostaje Grzegorz za wpis w komentarzu:

Zwycięzca proszony jest teraz o kontakt z przedstawicielem platformy MAM (wysłanie wiadomości na adres email: diana.stachera@freebee.pl) w ciągu najbliższych 5 dni, by dopełnić formalności.

--

„Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb weryfikacji wyników Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu weryfikacji spełnienia przez Ciebie warunków Konkursu oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w tym m.in. w przypadku takiego żądania podmiotu uprawnionego lub gdy wyrazisz na takie udostępnienie zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu i poprawiania Twoich danych. „

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: