5

Mailbird z opcją usunięcia stopki reklamowej w sygnaturze

Przyznam, że ta kwestia nie pozwalała mi do końca korzystać, przez co i testować w pełni tego klienta poczty Gmail. Pisałem Wam o nim, gdy dostałem dostęp do beta testów oraz, gdy udostępnili go dla wszystkich chętnych (posiadaczy Windowsa). Od tego czasu praktycznie codziennie dodawane są nowe aktualizacje, głównie poprawiające błędy, ale i też dodające […]

mailbird
Przyznam, że ta kwestia nie pozwalała mi do końca korzystać, przez co i testować w pełni tego klienta poczty Gmail. Pisałem Wam o nim, gdy dostałem dostęp do beta testów oraz, gdy udostępnili go dla wszystkich chętnych (posiadaczy Windowsa).

Od tego czasu praktycznie codziennie dodawane są nowe aktualizacje, głównie poprawiające błędy, ale i też dodające nowe funkcje. W przygotowaniu jest moduł statystyk mający usprawnić zarządzanie naszą skrzynką.

Schowek01

Mnie najbardziej cieszy dodanie opcji w ustawieniach pozwalającej wyłączyć stopkę reklamową wszystkim beta testerom. Nie wiem, czy to zostanie już tak na zawsze, a płatna wersja programu będzie pozwalała jedynie na korzystania z zaawansowanych funkcji programu, jak ta wspomniana wyżej.

dsdsd

Wszystko wskazuje na to, że tak. Widocznie wiele zgłoszeń w tym temacie od dotychczasowych użytkowników, zmusiły twórców programu do dodania takiej opcji w ustawieniach.

sdsdsd

W komentarzach pod moimi wpisami zwracaliście jeszcze uwagę na brak obsługi wielu kont. Nadal nie została dodana taka funkcja, ale na ten czas oczekiwania można skorzystać z opcji identyfikacji wysyłanej poczty, gdzie możemy dodać kilka kont z osobną sygnaturą dla każdego z nich.

Na koniec, na zachętę, nowy Mailbird Trailer:)