Felietony

Mailbird już ćwierka dla wszystkich. Zapraszam do testów nowego klienta poczty Gmail

Grzegorz Ułan
Mailbird już ćwierka dla wszystkich. Zapraszam do testów nowego klienta poczty Gmail
25

W zeszłym tygodniu opisywałem Wam moje pierwsze wrażenia z testów Mailbird, wtedy był jeszcze dostępny na zaproszenia. Od dziś dostępny jest dla wszystkich chętnych. Po wejściu na stronę uruchomcie tylko przycisk pobierania "Download Now", wpiszcie swoje dane i adres Gmail, który będzie używany...


W zeszłym tygodniu opisywałem Wam moje pierwsze wrażenia z testów Mailbird, wtedy był jeszcze dostępny na zaproszenia. Od dziś dostępny jest dla wszystkich chętnych.

Po wejściu na stronę uruchomcie tylko przycisk pobierania "Download Now", wpiszcie swoje dane i adres Gmail, który będzie używany w tym kliencie poczty. To ważne, gdyż później przyjdzie na niego klucz licencyjny, który trzeba wpisać po zainstalowaniu aplikacji.

Jeśli macie włączone dwuskładnikowe logowanie w Google na swoim koncie, wygenerujcie hasło dla Mailbird i wprowadźcie je w oknie logowania w samym programie.

Osobiście przyznam, że cały czas korzystam z tej poczty, wprawdzie tylko do odbierania i segregowania przychodzącej poczty, a więc swoistego rodzaju porządki na moim Gmailu, ale jak już się z tym uporam nie wykluczam zakupienia płatnej wersji, dla przypomnienia usuwającej link ze stopki w wysyłanej korespondencji: Sent from Mailbird.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gmailklient pocztysparrow