Apple

Szykujcie się na nowe Macbooki! Pojawią się już 27 października

Jakub Szczęsny
Szykujcie się na nowe Macbooki! Pojawią się już 27 października
21

Jak podaje Recode, Apple planuje zaprezentować zupełnie nowe Macbooki jeszcze w tym miesiącu. Serwis powołuje się na własne źródła powiązane z Apple, dodatkowo udało mu się wstępnie te informacje potwierdzić. Apple tradycyjnie nie komentuje tych doniesień, ale niemal w stu procentach można być pewnym tej daty.

Po wypuszczeniu na rynek aktualizacji macOS Sierra, wielu oczekiwało rychłego pokazania nowych Macbooków, o których pisał jeszcze wczoraj Konrad. Jednak gdy te się nie pojawiły, weryfikowano to podejście sądząc, że Apple chce znacznie później dostarczyć je na rynek. Osobiście stawiałem na następny rok, ale okazuje się, że Apple zechce zdążyć jeszcze na święta po to, aby w tym okresie móc zarobić na nowych urządzeniach pieniądze. W sumie, jest to świetny okres na zaprezentowanie i wprowadzenie na rynek kolejnych laptopów.

Recode podaje 27 października jako datę wydarzenia Apple, na którym zostaną pokazane nowe Macbooki. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji nowych laptopów z Cupertino na razie znajdują się w fazie głębokich spekulacji - mówi się o zrezygnowaniu z USB w Airach, a także o funkcyjnym panelu OLED w wersji Pro. Jednak najpewniejsze informacje zostaną podane nam dopiero wtedy, kiedy producent zwyczajnie zaprezentuje swoje nowe urządzenia - dlatego nie traktujcie tych danych jako pewniki.

Konferencja ma się odbyć niedaleko campusu Apple w Cupertino - nie w San Francisco, gdzie miały miejsce wcześniejsze premiery. Dodatkowo - trzeba pamiętać o tym, że Microsoft zapowiedział już swoją konferencję hardware'ową, na której pokazany zostanie na pewno nowy Surface AiO, pytanie tylko, czy oprócz tego pojawią się odświeżone wersje już wydanych sprzętów.

Grafika wprowadzająca: Unsplash

Grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleMacbooknowe macbooki