Gry

To najlepsze łóżko jakie wymyślił człowiek

PW
Paweł Winiarski
14

Uwielbiam grać w łóżku, ale tu sprawdza się tak naprawdę tylko Nintendo Switch. A co gdyby ktoś zrobił...łóżko gamingowe? Na pewno widzieliście niejeden zabawny mem z takimi projektami, ale ten akurat produkt jest w pełni profesjonalny i prezentuje się rewelacyjnie.

Podobno najbardziej szalone pomysły rodzą się w Japonii i mam dla Was potwierdzenie tej tezy. Producent mebli z Kraju Kwitnącej Wiśni - firma Bauhutte, stworzyła niesamowity projekt łóżka gamingowego, któremu niczego nie brakuje. Idealny mebel, z którego nigdy bym nie wyszedł, spędzając czas na jednej z moich ulubionych czynności.

Co my tu mamy? Wózek na jedzenie, koniecznie na kółkach żeby przejechać nim do kuchni, uzupełnić i wrócić. Jest też specjalny wysięgnik na smartfona żeby oglądać ulubione filmy, seriale, let's play'e lub transmisje z rozgrywek. Ciekawe czy jest na tyle dobrze zaprojektowany, by wcisnąć tam jednostkę główną Nintendo Switch, a w dłoniach trzymać tylko Joy-Cony.


Generalnie warto rzucić okiem na projekty firmy, niektóre z nich prezentują się naprawdę bardzo fajnie - poza sprzętem stricte gamingoiwym jest też w ofercie na przykład specjalna walizka dla cosplayerek, do której można włożyć karabin - jak rozumiem do ASG.

Do tego wszelkiej maści szafki i półki, które można postawić przy biurkach do grania, związane z elektroniczną rozrywką ciuchy, ciekawie zaprojektowane biurka dla graczy czy kilka modeli foteli gamingowych.

Wracając jednak do samego łóżka dla graczy - to już jest poziom totalnej nerdozy, bowiem zabawę w wirtualnych światach można zacząć od razu po przebudzeniu i kontynuować aż do pójścia spać. Czy czegoś brakuje? Tak, toalety.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: