e-sport

Było KFC, Old Spice i Idea Bank, a teraz czas na LOTTO i Puchar Zdobywców Pucharów!

AJ
Artur Janczak
2

Każdy chce kawałek tortu. E-sport jawi się jako dobry biznes, a zainteresowanych wciąż przybywa. Pisałem już o sieci restauracji, firmie kosmetycznej, a także o banku. Teraz do tego grona dołącza totalizator sportowy, który od razu pokazuje, że nie jest to jedynie zwykły przypadek. Marka LOTTO została partnerem Game Jam Square, gdzie odbędzie się wydarzenie nazwane Puchar Zdobywców Pucharów w grę Counter-Strike: Global Offensive. Wszystko wskazuje na to, że fani tego tytułu będą mogli obejrzeć ciekawą imprezę, gdzie będzie można zobaczyć zmagania czterech najlepszych drużyn z naszego kraju.

LOTTO i e-sport

Omawiany turniej odbędzie się 27 i 28 kwietnia na Torze wyścigów konnych Służewiec. Wśród czterech formacji znaleźli się zwycięzcy kluczowych krajowych lig: Polskiej Ligi Esportowej (AGO Esports) oraz EMP (devils.one), a także x-kom team oraz Actina PACT. Ostatnia z drużyn otrzymała dziką kartę za wyróżnienie się w rozgrywkach na przestrzeni ostatniego roku. Patrząc na listę uczestników, możemy śmiało stwierdzić, że emocji na pewno nie zabraknie. Do tego gra będzie się toczyć o wysoką stawkę. Na najlepszych czeka nie tylko puchar i tytuł mistrza, ale także nagroda w postaci 50000 złotych (20 tysięcy za drugie miejsce). Zapewne każdy będzie chciał wrócić z taką sumą do domu, ale jak wiadomo, zwycięzca może być tylko jeden. Oprócz tego nie zabraknie także innych atrakcji.

Właściciel marki LOTTO szykuje coś specjalnego. Już jutro zostanie ogłoszona niespodzianka dla fanów elektronicznych rozgrywek na warszawskim Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Całość została zaplanowana w formie konferencji, która będzie dotyczyła kontynuacji zaangażowania marki w polski e-sport. Miejmy nadzieję, że nie są to tylko puste słowa i czeka nas coś niezwykłego. Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, od wielu lat jest największym mecenasem polskiego sportu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok, czego efektem jest omawiany Puchar Zdobywców Pucharów w CS:GO. Jeśli nie możecie wziąć udziału na miejscu — zapisy jeszcze trwają, to nie martwcie się, wszystko będzie transmitowane w sieci.

Zapowiada się wspaniały weekend

Wydarzenie będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego. To właśnie Izak, a także Paweł “saju” Pawelczak skomentują te rozgrywki. Jeśli chodzi o zespół analityków, to w skład wchodzą: Filip “Testree” Mątowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek oraz Olek “vuzzey” Kłos. Sami widzicie, że przy takiej obsadzie organizator mocno skupia się na jakości całej imprezy. Wymieniony wyżej osoby, a także zaproszone drużyny wskazują na to, że najbliższy weekend jawi się w jasnych barwach.

Mocno liczę, że nie jest to jednorazowa akcja w wykonaniu LOTTO i w przyszłości możemy liczyć na równie duże, o ile nie większe działania związane z e-sportem. W tym momencie można natomiast stwierdzić, że to, co niegdyś było uznawane za zabawę dla dzieci, dziś kształtuje się na coś poważnego, z czym warto się liczyć. Można nie lubić rozgrywek z udziałem gier, ale umniejszanie im nie sprawi, że te nagle znikną. Z każdym rokiem ta dziedzina przybiera na sile, a zaangażowanie Totalizatora Sportowego tylko udowadnia, jak duże i znaczące jest “siedzenie godzinami i walenie w joystick”.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: