Startups

Lista życzeń dzięki niespodzianka.pl

GM
Grzegorz Marczak
3

Niespodzianka.pl to miejsce gdzie każdy może zbudować sobie własną listę prezentów, które chciałby otrzymać. Dawanie prezentów jest sztuką dość trudną szczególnie jeśli mówimy o dorosłych osobach, bardzo trudno jest trafić w gust czy upodobania szczególnie jeśli nie znamy za dobrze osoby, której chc...

Niespodzianka.pl to miejsce gdzie każdy może zbudować sobie własną listę prezentów, które chciałby otrzymać. Dawanie prezentów jest sztuką dość trudną szczególnie jeśli mówimy o dorosłych osobach, bardzo trudno jest trafić w gust czy upodobania szczególnie jeśli nie znamy za dobrze osoby, której chcemy dać prezent. Dzięki niespodzianka.pl dawanie prezentów może stać się nieco łatwiejsze - zakładając, że nasi znajomi wiedzą o tym serwisie możemy w delikatny sposób pokazać im co sprawiło by nam przyjemność.


Niespodzianka.pl

Serwis wykonany jest bardzo przyjemnie ale co ważniejsze od samego początku jest wyposażony dodatki dzięki, którym będziemy mogli publikować listy swoich życzeń na własnych stronach (API itp).


Iphone za 1,5 - też bym chciał dostać taką niespodziankę

Zastanówmy się jednak nad możliwościami takiego serwisu w perspektywie rozwoju, czy jest on w stanie przyciągnąć dużą rzeszę użytkowników. Jak już pisałem poprzednio pomysł jest ciekawy ale jednocześnie bardzo niszowy - serwis ten to pewnego rodzaju narzędzie o którym każdy użytkownik szybko zapomni zaraz po tym jak stworzy tam swoją listę.

Oczywiście można go rozwinąć na klika ciekawych sposobów ale wydaje się, że w tym celu trzeba by znaleźć dość dużego i silnego partnera.

Autorem serwisu jest ta sama agencja, która stworzyła wcześniej takie serwisy jak zapytaj.com.pl czy wkrótce.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: