20

Lepszego fanowskiego filmu GTA V nie było i pewnie już nigdy nie będzie

Obiecałem, że będę się starał pokazywać Wam najfajniejsze filmy stworzone w edytorze Grand Theft Auto V. Ale nie spodziewałem się, że ktoś zrobi tak dobry projekt. Od razu zaznaczę – to nie jest film nakręcony w edytorze gry. To Grand Theft Auto V przeniesione do realnego świata. Były już w sieci materiały próbujące naśladować ujęcia […]

Obiecałem, że będę się starał pokazywać Wam najfajniejsze filmy stworzone w edytorze Grand Theft Auto V. Ale nie spodziewałem się, że ktoś zrobi tak dobry projekt.

Od razu zaznaczę – to nie jest film nakręcony w edytorze gry. To Grand Theft Auto V przeniesione do realnego świata. Były już w sieci materiały próbujące naśladować ujęcia i świat gier Rockstara. Ale nigdy wcześniej nie udało się tak wiernie przenieść wirtualnej rzeczywistości do realnego świata.

Podziwiam ogrom pracy włożonej w ten krótki film. Nie tylko w kwestii nagrania i montażu, ale również – a może przede wszystkim – odwzorowania szczegółów Grand Theft Auto V. Jest tu praktycznie wszystko. Od charakterystycznego rzutu kamery, przez jej ruchy, aż do animacji postaci. To jest najlepsza filmowa rzecz związana z serią GTA V jaką kiedykolwiek widziałem.

grafika: 1