Felietony

Legimi na iPhona od 9 zł miesięcznie

Grzegorz Ułan
Legimi na iPhona od 9 zł miesięcznie
20

Po niemałych problemach z wydawcami, o których Was informowaliśmy Legimi powróciło do gry w grudniu i usługa czytaj bez limitu była ponownie dostępna za 19 zł miesięcznie. Właśnie przed chwilą na swoim fanpage Legimi poinformowało o tańszej wersji na iPhona. Teraz już za 9 zł miesięcznie poprze...


Po niemałych problemach z wydawcami, o których Was informowaliśmy Legimi powróciło do gry w grudniu i usługa czytaj bez limitu była ponownie dostępna za 19 zł miesięcznie.

Właśnie przed chwilą na swoim fanpage Legimi poinformowało o tańszej wersji na iPhona. Teraz już za 9 zł miesięcznie poprzez aplikację na iPhone możecie przeczytać tyle książek, ile zechcecie. Natomiast w przypadku, gdy wykupujemy abonament na iPada, nadal za 19 zł/miesięcznie, dostęp poprzez iPhone będziemy mieli za darmo. Zniesiona też została opłata aktywacyjna.

Przypomnijmy tylko, serwis ten startował z bazą 5 tysięcy ebooków, po problemach z wydawcami liczba ta spadła do 2 tysięcy i utrzymała się niestety do dziś bez obiecanych do końca roku tysiąca dodatkowych pozycji. Jednak i tak jest z czego wybierać, więc zapraszamy do skorzystania, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhonepromocjaiPadebookiLegimi