Gry

Łapcie co się da. W Humble Store wielka obniżka cen na gry od Rockstara

Paweł Winiarski
Łapcie co się da. W Humble Store wielka obniżka cen na gry od Rockstara
9

Już za chwilę, już za moment PC-towcy zanurzą się w Los Santos. Zapewne w dużej mierze z tej okazji pojawiła się naprawdę ciekawa akcja w Humble Store. Weekend z grami Rockstara. Ceny są naprawdę kuszące, można zaoszczędzić aż do 80 procent. GTA III, GTA IV, GTA: Vice City, GTA: San Andreas i dwa...

Już za chwilę, już za moment PC-towcy zanurzą się w Los Santos. Zapewne w dużej mierze z tej okazji pojawiła się naprawdę ciekawa akcja w Humble Store. Weekend z grami Rockstara. Ceny są naprawdę kuszące, można zaoszczędzić aż do 80 procent.

GTA III, GTA IV, GTA: Vice City, GTA: San Andreas i dwa epizody z Liberty City (The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony) za 9,19 euro (-80%). Fantastyczna okazja by przypomnieć sobie lub zapoznać się z jednymi z najważniejszych gier w historii elektronicznej rozrywki. A na pewno najlepszymi i najbardziej dopracowanymi „piaskownicami” jakie pojawiły się na półkach sklepowych. Jestem wielkim fanem serii i taka paczka to dla mnie 10/10, 100/100 i jedno pięcio - a w zasadzie sześciokrotne TAK.

Obniżka nie dotyczy jedynie serii GTA. Max Payne 3 kupicie za 4,99 euro (-75%), L.A. Noire The Complete edition za 7,99 euro (-80%). Za „symboliczne” dwa eurasy możecie też nabyć takie klasyki jak Manhunt, Bully, pojedyncze odsłony GTA III, Vice City i Sand Andreas albo dwie pierwsze części Maxa Payna. W wypadku pierwszych i drugich przygód „sympatycznego” gliniarza cena wynosi jedynie 1,19 euro. We wszystkich natomiast przytoczonych wyżej produkcjach obniżka jest naprawdę konkretna, -80%.

Choć nie gram na PC, przeglądam czasem z zazdrością promocje w Humble Store. W tym wypadku niezależnie od tego co kupicie, będziecie się bawić świetnie. W weekendowej obniżce Rockstara nie ma ani jednej słabej gry. Naprawdę, grzechem jest z tej promocji nie skorzystać. Jeśli oczywiście jakimś cudem nie macie już tych gier na swoich wirtualnych półkach. Ale wierzę, że to naprawicie.

A tymczasem czekamy na PC-towe GTA V. Przez wzgląd na Wasze nerwy od razu ostrzegę. Nie klikajcie w youtubowy materiał „Grand Theft Auto 5 GTA V leaked PC Gameplay GTX Titan max settings”. Kiepski żart, który potrafi zdenerwować przed premierą jednej z najfajniejszych gier ostatnich lat.

Kilka dni temu pisałem o wymaganiach sprzętowych pozwalających na zabawę w Grand Theft Auto V na najwyższych detalach i w 4K. To co? PC-ty odmłodzone, nowe karty zamontowane?

PS. 10% wydanych przez Was w Humble Store pieniędzy zostanie przekazanych na cele charytatywne.

grafika: 1, 2, 3

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu