Telekomy

Plus rozdaje swoje 5G na lewo i prawo. Kolejny operator wirtualny z tanim dostępem do 5G

Grzegorz Ułan
Plus rozdaje swoje 5G na lewo i prawo. Kolejny operator wirtualny z tanim dostępem do 5G
47

Jako pierwsi z zasięgu sieci 5G Plusa mogli korzystać klienci operatora wirtualnego Otvarta. Ostatnio Plus udostępnił 5G również w swoich submarkach Premium Mobile i a2mobile, teraz Lajt Mobile uzyskało dostęp do nowej technologii.

Lajt Mobile ma chyba najbardziej kompleksową ofertę spośród operatorów wirtualnych w zasięgu sieci Plus. Mamy tu plany indywidualne i dla firm w ofercie komórkowej, zarówno na abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia, jak i w ofercie na kartę. Do tego oferty dla dwojga czy na domowy internet mobilny. We wszystkich opcjach Lajt Mobile udostępniło właśnie 5G dla klientów będących w zasięgu nowej technologii na nadajnikach Plusa.

Oferta na kartę z 5G w Lajt Mobile

Do tej pory poza „wielką czwórką” z dostępu do 5G w ofercie na kartę mogli korzystać tylko klienci operatora a2mobile. Teraz dołącza do niego Lajt Mobile i to we wszystkich planach.

W każdym dostępnym pakiecie otrzymujesz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju. Dopasuj pakiet do swoich potrzeb i wybierz idealną ofertę z internetem w technologii 5G, który działa na zasięgu sieci Plus.

Jakie to plany? Chyba najbardziej atrakcyjny z nich No Limit All L kosztuje miesięcznie 19,99 zł i zawiera nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Pozostałe dwa No Limit All S i No Limit All S za niewiele mniej 15,99 zł i 17,99 zł mają zdecydowanie mniejszy transfer danych - odpowiednio 1 GB i 4 GB miesięcznie.

Oferta na abonament z 5G w Lajt Mobile

W ofercie na abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia dostępne są cztery plany.

Najkorzystniejszy wydaje się ten za 24,99 zł, z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości oraz 30 GB transferu danych - to chyba najtańsze teraz 30 GB na rynku. Dla mniej wymagających z płatnymi wiadomościami i nielimitowanymi rozmowami oraz 1 GB transferu jest plan No limit S za 15,99 zł miesięcznie.

W planie No limit M za 19,99 zł dochodzą nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Z kolei dla najbardziej wymagających jest plan No limit L za 44,99 zł, który zawiera paczkę aż 300 GB transferu danych - 100 GB do wykorzystania w dzień i 200 GB w nocy.

W ofercie dla dwojga czy w ofercie rodzinnej (do 5 numerów na koncie) mamy tożsamą ofertę, z tym, że każdy kolejny numer na koncie kosztuje nas o 5 zł mniej.

Oferta na domowy internet mobilny z 5G w Lajt Mobile

Wprawdzie po dzisiejszej premierze domowego internetu mobilnego bez limitu transferu danych od T-Mobile trudno szukać lepszej oferty, niemniej w Lajt Mobile możemy również korzystać z przyzwoitej paczki danych w zasięgu 5G.

Największa paczka danych 300 GB dostępna jest w planie lajt 300 GB (200 GB w nocy) za 39,99 zł. Z kolei za 15 zł możemy skorzystać z transferu danych 10 GB, a pozostałe dwa plany wycenione zostały na 1 zł za 1 GB - 20 GB za 20 zł i 30 GB za 30 zł.

Poza tymi ofertami dla klientów indywidualnych, na Lajt Mobile znajdziecie bliźniaczą ofertę dla firm, zarówno komórkową jak i na internet mobilny.

To dużo korzystniejsza oferta od tej, którą znajdziemy w Otvarta, Premium Mobile czy a2mobile, która powinna pozwolić teraz Lajt Mobile na skuteczniejszą walkę o klientów szukających tanich ofert z dostępem do 5G.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu