Telekomy

Wraca nielimitowany internet mobilny w T-Mobile!

Grzegorz Ułan
Wraca nielimitowany internet mobilny w T-Mobile!
215

Wczoraj pospieszyłem się ze swoim zestawieniem ofert na internet mobilny w Orange, Play, Plus i T-Mobile, bo dziś na stronach T-Mobile pojawiła się nowa, no i chyba najlepsza oferta na domowy internet mobilny z całej czwórki.

Kilka lat temu T-Mobile zaskoczył rynek nielimitowaną ofertą na internet mobilny w dwóch planach, z jedynym ograniczeniem w postaci prędkości transferu danych do 20 Mb/s i 60 Mb/s. Jednak z uwagi na dużą jej popularność z czasem został wycofana, ale teraz wraca w jeszcze lepszej odsłonie.

Internet bez limitu danych w T-Mobile

W nowej ofercie na domowy internet mobilny mamy dostępne 3 plany za 60 zł, 70 zł i 90 zł, w ramach których możemy korzystać z nielimitowanego dostępu do internetu z ograniczeniem prędkości, która wynosi odpowiednio 30 Mb/s, 60 Mb/s i 90 Mb/s.

Szacunkowa maksymalna prędkość pobierania i wysyłania danych w technologii LTE w opcji usługi do 30 Mb/s wyniesie nie więcej niż 30 Mb/s, w opcji usługi do 60 Mb/s -  nie więcej niż 60 Mb/s, a w opcji usługi do 90 Mb/s - nie więcej niż 90 Mb/s. „Strefa domowa” to obszar wyznaczony dla adresu świadczenia usługi o promieniu 500 m. Poza „Strefą domową” szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych ulega obniżeniu do 512 kb/s – dla pobierania i wysyłania w technologiach 4G/LTE i wyższych.

Drobnym drukiem dodany jest jeszcze dodatkowy warunek korzystania z internetu bez limitu danych. Przede wszystkim obowiązuje on w strefie domowej, która wyznaczona została na 500 metrów od adresu świadczenia usługi. Poza strefą domową prędkość transferu obniżana jest do 512 kb/s.

Nie wiem jak Wy, ale ja się chyba przeniosę z mojej dotychczasowej idealnej oferty na domowy internet mobilny, póki jest dostępna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu