Felietony

Kup gry na Androida, Windowsa, Maka i Linuksa za ile chcesz - Humble Bundle for Android 3

Jan Rybczyński
Kup gry na Androida, Windowsa, Maka i Linuksa za ile chcesz - Humble Bundle for Android 3
5

O akcji jaką jest Humble Bundle pisaliśmy na łamach Antyweb wielokrotnie. Tym razem jednak jest to trzecia edycja akcji, w której możemy zakupić gry działające na mobilnym systemie operacyjnym Android. Warto podkreślić, że chociaż wszystkie gry były dostępne na rynku od jakiegoś czasu, na różnych pl...

O akcji jaką jest Humble Bundle pisaliśmy na łamach Antyweb wielokrotnie. Tym razem jednak jest to trzecia edycja akcji, w której możemy zakupić gry działające na mobilnym systemie operacyjnym Android. Warto podkreślić, że chociaż wszystkie gry były dostępne na rynku od jakiegoś czasu, na różnych platformach, to większość z nich debiutuje na Androidzie. Oprócz tego wszystkie gry dostępne są również w wersjach na "duże" systemy operacyjne: Windows, Mac i Linux. Najważniejsze, że mamy do tego wszystkie dostęp płacąc tylko raz i na dodatek tyle, ile tylko chcemy.

Uściślając, w cenie "zapłać ile chcesz" otrzymujemy gry BIT.TRIP BEAT, Fieldrunners, SpaceChem oraz Uplink (dwie ostatnie wzmagaj tabletu do działania). Jeśli zaś zapłacimy więcej, niż wynosi średnia wpłata 9obecnie trochę ponad 6$), dostaniemy również grę Spirits. Cała akcja trwa już od przeszło tygodnia i jak to zwykle w przypadku Humble Bundle bywa, dodano bonusowe gry dla osób które przekroczą średnią wpłatę. Bonusowe tytuły pochodzą z pierwszej edycji Humble Bundle dla Androida czyli: Anomaly: Warzone Earth, EDGE, Osmos, oraz World of Goo.

Gra Spirits do tej pory była dostępna tylko na iOS, a więc właśnie zadebiutowała na wszystkich pozostałych platformach, Windowsie, Linuksie i Androidzie. Sam grałem w niektóre gry z proponowanego zestawu, ale żadnej z nich nie mam jeszcze na telefonie i ten brak chętnie uzupełnię. World of Goo przeszedłem już chyba ze trzy razy, ale gra jest na tyle dobra, ze po dłuższej przerwie przypomnę sobie na telefonie, np. w komunikacji miejskiej, jak przyjemnie się w nią gra. Dla odmiany w EDGE jeszcze nigdy nie grałem, chociaż planowałem i teraz chętnie zagram, zarówno na komputerze jak i telefonie.

Przy okazji do każdej z gier dostaniemy ścieżkę dźwiękową w formatach MP3 i bezstratnym FLAC do wyboru.

Dajcie znać w komentarzach które z wymienionych gier najbardziej wam się podobały, to ułatwi osobom, które zastanawiają się nad zakupem podjęcie decyzji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu