Gry

Bethesda zrobiła mi dzień. Będzie Fallout 4!

Jakub Szczęsny
Bethesda zrobiła mi dzień. Będzie Fallout 4!
34

Fallout to kultowa seria cieszą ca się niesłabnącą popularnością. Z najnowszych informacji wynika, że fani mają powody do radości, bo Bethesda zapowiedziała Fallout 4 - kolejną część gry. Czy uda się spełnić oczekiwania graczy?

Wybaczcie. Nie potrafię podejść do tego tematu bezemocjonalnie. Mam problemy z graniem w nowe gry, tak serię Fallout darzą ogromną sympatią, ciągnącą się jeszcze od ubiegłego tysiąclecia. Świetnie rozwiązana walka turowa, interesująca historia, wciągające questy i mnóstwo możliwości w Fallout zawsze mnie wciągają na długo. "Nowoczesne" odsłony Fallouta z perspektywy pierwszej osoby pozwoliły mi jeszcze bardziej "wczuć" się w akcję i według mnie gra na tym nie straciła. Rzekłbym, że niesamowicie zyskała.

Do Fallouta wracam bardzo często. Obok serii S.T.A.L.K.E.R są to moje ulubione gry, które potrafię przechodzić po stokroć, na różne sposoby, zawsze ciesząc się tak samo ze zdobywania kolejnych punktów doświadczenia, czy nowych nabytków w ekwipunku. Zdarza się jeszcze do dziś, że odnajduję zupełnie nowe lokacje, nowe możliwości interakcji z postaciami, a także w nieco inny sposób wykonuję dobrze znane mi misje. Za każdym razem jednak gra nieco traci na świeżości, nie bawi oczywiście tak samo, jak podczas pierwszych kontaktów z tytułem. Nadchodzi moje małe, growe święto. Zobaczymy nowego Fallouta. Jest pięknie!

Wejdziemy do krypty po raz kolejny

Na samą myśl o tym, że jeszcze raz otworzę wrota krypty Vault-Tec niesamowicie się cieszę. Wiele razy pisałem Wam o tym, że nie potrafię się cieszyć z nowych gier, nie wciągają mnie one na dłużej i mam problem z ich skończeniem. Przywiązany jestem jednak do tytułów, które znam jeszcze z czasów, gdy Grzegorz Marczak jeszcze nawet nie myślał o Antywebie, a ja jeszcze nie wiedziałem, co będę w życiu robił.

Za 20 godzin dowiemy się, co przyszykowała dla nas Bethesda - na specjalnie przygotowanej stronie znajduje się obecnie licznik, który po odmierzeniu całego czasu pokaże nam nową część legendarnej serii. Emocje wokół gry narastają tym bardziej, że będziemy wiedzieć już co nieco przez konferencją E3, która ma mieć miejsce 14 czerwca.

Czego oczekuję po nowym Falloucie? Jeszcze lepszej historii, większego świata, mniej błędów. Grafika? Niekoniecznie jestem fanem pogoni za detalami. Dla mnie liczy się to, co gra oferuje poza technikaliami. Mam nadzieję, że Bethesda nie spuści z tonu i Fallout 4 będzie mieć przede wszystkim "duszę".

Grafika: 1, 2

Źródło: Kotaku

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Falloutfallout 4Bethesda