Świat

Kto mi zepsuł Facebooka?

Grzegorz Marczak
Kto mi zepsuł Facebooka?
32

Miała być nowe wersja strony głównej tymczasem od wczoraj jest "klops" widoczny na obrazku poniżej. Wchodząc na Facebooka widzę, informację o braku postów do wyświetlenia. Sytuacja o tyle dziwna, że kiedy odświeżymy stronę to coś zaczyna się pojawiać - to coś to czasami wpisy z przed 20 godzin, cza...

Miała być nowe wersja strony głównej tymczasem od wczoraj jest "klops" widoczny na obrazku poniżej. Wchodząc na Facebooka widzę, informację o braku postów do wyświetlenia. Sytuacja o tyle dziwna, że kiedy odświeżymy stronę to coś zaczyna się pojawiać - to coś to czasami wpisy z przed 20 godzin, czasami zupełnie nowe.

Praktycznie za każdym razem kiedy wchodzę teraz na FB mam inną zawartość głównego streemu. Przyzwyczaiłem się już, że nie do końca rozumiem jak są dobierane informacje wyświetlane na mojej stronie głównej i co według autorów serwisu znaczy np "link". Jednak obecna zgadywanka odnośnie tego co tym razem zobaczę na głównej stronie Facebooka przebija wszystko.Najgorsze jest jednak to, że wszelkie zmiany które wprowadza FB trafiają do mnie chyba na samym końcu - jeśli więc ten błąd związany jest z migracją do nowej strony głównej to ja będę oglądał go najdłużej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebooknowy facebook